مدیرعامل باشگاه سپاهان می گوید که اگر بخواهند، حاضر است در مناظره تلویزیونی و رادیویی به مسائلی که این روزها پیرامون باشگاه سپاهان وجود دارد، پاسخ دهد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

مسعود تابش مدیرعامل باشگاه سپاهان در مورد دیدار روز آینده این تیم برابر پرسپولیس و شرایط بازیکنان سپاهان گفت: خوشبختانه نه محروم داریم و نه مصدوم. تمرینات خوبی پشت سر گذاشتیم؛ آماده ایم برای بازی خوب و جوانمردانه؛ امیدوارم این بازی در سلامت کامل برگزار شود و همه از دیدن آن لذت ببرند.

تابش در پاسخ به این سوال که چه چیزی سبب شد تا او نگرانی نسبت به انجام بازی در شرایط سلامت کامل داشته باشد، توضیح داد: به نظرم صحبت هایی که در مورد داوری مسابقه راه افتاد، اصلا کار درستی نبود. صرفا فقط هدف جو سازی بود و غافل از اینکه این صحبت ها جو بازی را مسموم می کند و ذهنیت ایجاد می کند؛ خوشبختانه فغانی داور مسابقه انتخاب شده است. آقای فغانی  بازی های مهی را در سطح بین المللی قضاوت کرده و امیدواریم این مسابقه را به خوبی قضاوت کند. به هر حال امیدوارم خویشتن داری بیشتری از سوی همگان انجام شود تا این بازی با شرایط خوبی انجام شود.

مدیرعامل باشگاه سپاهان در مورد شرایط نقش جهان پیش از دیدار مهم برابر پرسپولیس، اضافه کرد: طبقه دوم را شاید با تدابیری می شد از بخشی از آن استفاده کرد، ولی کارشناسان شرکت توسعه و تجهیز گفتند، هنوز آماده نیست. در آینده می توانیم استفاده کنیم، اما در این مقطع، گفتند ممکن است قابل استفاده نباشد و خطرساز شود. از نیم فصل دوم طبقه دوم که به امید خدا چادرهایش هم کشیده خواهد شد در اختیار ما قرار می گیرد تا استفاده کنیم.

وی ادامه داد: ما با صرف هزینه های گزاف یک جاده دسترسی را در قسمت شرقی ورزشگاه باز کردیم. آسفالتش به این بازی نمی رسد ولی تدابیر لازم برای جلوگیری از گرد و خاک را انجام داده ایم. در حال حاضر جاده شرق ورزشگاه قابل دسترسی است و 2000  ظرفیت اضافه شد. تا جایی که در توانمان بود، برای رفاه هوادارانمان اقداماتی انجام دادیم. برای خروج هواداران هم تمهیداتی در نظر گرفته شد؛ قبلا از یک لاین استفاده می شد ولی الان دو طرف بلوار را بازگشایی کردیم.

تابش در مورد بازدید عظیمیان از ورزشگاه نقش جهان و اینکه مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه سپاهان گفته، در صورت موافقت شرکت توسعه و تجهیز، شرکت فولاد مبارکه خودش مابقی نواقص را کامل خواهد کرد، تصریح کرد: شرکت توسعه و تجهیز تعهدات زیادی نسبت به نقش جهان دارد که هنوز انجام نداده است. ایشان (عظیمیان) هم از نزدیک یک بازدید طولانی مدت از بخش های مختلف ورزشگاه داشت و گفتند که به ورزشگاه کمک خواهند کرد. ولی این ورزشگاه هنوز تحویل ما نشده است ! 

وی در مورد تماس تلفنی با دادکان و محتوای این تماس تلفنی گفت: آقای دادکان از ورزشکاران خیلی خوب هستند و سال ها است که ارتباط خوبی  با ایشان داریم. 14 سال پیش زمانی که ایشان فدراسیون فوتبال بوده اند. در مورد داوری صحبتی می شود؛ ما متعجبیم، چطور یک دفعه قبل از بازی پرسپولیس و سپاهان بار دیگر این اخبار منتشر می شود؛ این دقیقا یک شیطنت است. ایشان در تماسی که با من داشتند، از این موضوع ناراحت بودند و می گفتند من اصلا چنین صحبتی نکردم.

تابش در مورد صحبت های خبیری مشاور باشگاه پرسپولیس هم تاکید کرد: آقای خبیری گفتند به سپاهان 15 امتیاز کمک شده است، که البته من ترجیح می دهم در این مورد صحبتی نکنم، اما ما بیشترین ضرر را از داوری دیده ایم. می گویند ما فرافکنی می کنیم ولی باید بدانیم چه کسی این ماجرا را شروع کرده است. ما بخشی از صحبت ها را با سند و مدرک پاسخ می دهیم. طبق نظر کارشناسان داوری ما بیشترین ضرر را از اشتباهات داوری کردیم؛ البته ذوب آهن هم خدایی زیاد ضرر کرده است. خیلی دوست ندارم در مورد این مسائل صحبت کنم ولی اگر لازم باشد، حاضرم در برنامه تلویزیونی و رادیویی مناظره داشته باشم. 

امیدوارم در آینده کمتر از این اشتباهات ضرر بخوریم. به هر حال داور هم مثل بازیکن اشتباه می کند. ممکن است داوران هم اشتباه کنند. ما کسی را متهم نکردیم و فقط گفتیم متضرر شدیم. همیشه خواهش ما این بوده که مراقبت شود و حساسیت بازی ها در نظر گرفته شود؛ امیدواریم اشتباهات کمتر بشود البته باز هم اشتباهات وجود خواهد داشت.

مدیرعامل سپاهان در مورد اینکه چرا باشگاه سپاهان با صحبت در مورد اتفاقات 14 سال گذشته به برخی کانال های هواداری مشروعیت می بخشد، افزود: خب عکس العمل زیاد بود. خیلی از هواداران ما ناراحت شده بودند که چطور این بحث مطرح می شود. همه ذهنیت داشتند، در صورتی که 14 سال پیش این صحبت ها انجام شده بود. برای ایشان هم جای تعجب داشت. خدا را شکر هم خود آقای دادکان مصاحبه کردند و سوء تفاهم ایجاد شده، رفع شد. یک خبرگزاری هست که شیطنت هایی می کند، این خبرگزاری و خبرنگار خاص، شیطنت هایی می کنند؛ زمانی که من مدیرعامل شدم، می خواستند من نباشم که نتوانستند کاری کنند.

تابش در پایان در مورد بازی هم گفت: امیدوارم فردا هواداران دو تیم، فقط به تشویق تیم خودشان بپردازند، چرا که قبلا هم که ما بازی می کردیم، وقتی هواداران ما را تشویق می کردند، انگیزه بیشتری می گرفتیم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.