میلاد فخرالدینی، مدافع - هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: نتیجه نگرفتن تیم ما در این فصل یک اتفاق است و این روند را تغییر خواهیم داد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

میلاد فخرالدینی ابتدا در مورد بازی تیمش برابر پرسپولیس اظهار داشت: وقتی تیمی شکست می‌خورد حتماً عملکرد خوبی نداشته است. با اینکه نیمه دوم توپ و میدان در اختیار ما بود، ولی در ایجاد موقعیت گل موفق نبودیم و پرسپولیس هم توانست برتری‌اش را حفظ کند.

مدافع - هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان با ابراز تأسف بابت اخراجش در آن بازی خاطر نشان کرد: من می‌دانستم یک کارت زرد دارم و در آن صحنه هیچ خطایی انجام ندادم. وقتی تکل زدم بازیکن پرسپولیس خودش را جدا کرد و من هم پایم را جمع کردم. نمی‌دانم آقای سیدعلی تحت تأثیر جو ورزشگاه قرار گرفت یا اینکه آن صحنه را ندید. او در اخراج من اشتباه کرد.

فخرالدینی در پاسخ به این پرسش که چرا ذوب‌آهن در لیگ امسال نتایج ضعیفی گرفته است، تصریح کرد: نمی‌دانم چه باید بگویم. ذوب‌آهن در پنج شش سال اخیر همیشه در بالای جدول بوده و نتایج خوبی هم گرفته است. به‌هرحال ممکن است هر تیمی با چنین شرایطی مواجه شود، ولی اعتقاد من این است که نتیجه نگرفتن تیم ما فقط یک اتفاق است. ما قطعاً از بازی با نفت مسجدسلیمان این روند را تغییر خواهیم داد.

وی در واکنش به طرح این موضوع از سوی برخی کارشناسان که جدایی قلعه‌نویی به ضرر ذوب‌آهن تمام شد، افزود: وقتی یک مربی یک سال هدایت تیمی را بر عهده می‌گیرد طبیعی است که شناخت خوبی از تیمش پیدا می‌کند. من نمی‌دانم چه اتفاقاتی رخ داد که در نهایت قلعه‌نویی به سپاهان رفت، ولی نمازی هم مربی خوبی بود. وی از لحاظ فنی در سطح بالایی قرار داشت، اما با فوتبال ایران آشنا نبود و شاید همین موضوع برایش مشکل‌ساز شد.

مدافع - هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان در پایان در مورد حضور علیرضا منصوریان در این تیم گفت: منصوریان مربی خوبی است که توانست فضای دوستی در تیم را بیشتر کند. تیم ما در هر پست بازیکنان خوبی دارد و نیازی هم به جذب بازیکن نداریم. ما در نیم‌فصل دوم باید این نتایج را جبران کنیم و این کار را انجام خواهیم داد.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.