بهروز رهبری فرد باز هم با صحبت هایش حاشیه ساز شد .

امین یزدانی؛ کمتر کسی بهروز رهبری فرد،نگرش ،نوع ادبیات لمپنی و طریقه دوباره مطرح شدنش را در محافل و مجامع فوتبالی، نشناسد.

او همواره از روش های پوپولیستی و عوام فریبانه درصدد بروز شدن است،آن هم به هرقیمتی‌. از حرمت شکنی ها،گستاخی ها و تهمت زدن های بدون سند ومدرک گرفته تا این اواخر داستان رفتن مهدی هاشمی نسب به استقلال و مقصر جلوه دادن علی پروین در این زمینه.او  پا را فراتر نیز گذاشته و عوامل پروین را موجب ضرب وشتم و کتک زدن هاشمی نسب جلوه داده است،تا فقط خود را در انظار عمومی مطرح کند .

راستی رهبری فرد به دنبال چه چیزی می گردد؟ او فقط به دنبال سهم خواهی از اسطوره ای به نام پروین ،گاه و بی گاه دربرخی رسانه ها جنجال می آفریند و برای رسیدن به اهدافش، دست به هرکاری می زند.اما علی پروین با سکوت معنا دارش، همواره تمام تحرکات مایوسانه این مدافع پیشین پرسپولیس را ناکام گذاشته است.

راستی برای سهم خواهی و مطرح شدن و برسرزبان ها افتادن باید ازشیوه مشمئزکننده ماکیاولیسم استفاده کرد و به قول معروف باید خلاف جریان آب ،پارو زد؟

آخرین تیر درترکش این به اصطلاح پیشکسوت پرسپولیس را در جریان مربوط به مهدی هاشمی نسب و داستان رفتنش به استقلال ،می توان جستجو کرد که فقط علی پروین را عامل آن جدایی می داند و اذعان می کند که درآن دوران عوامل پروین ، هاشمی نسب را مورد ضرب وشتم و‌کتک زدن، قرار داده بودند.آقای رهبری فرد:اگر فراموشکار شده ای و یا خودتو به کوچه علی چپ زده ای،بدان که شما اولین شخصی که هاشمی نسب، رابطه اش را با او‌ ازبین بازیکنان پرسپولیس قطع کرد،شخص شخیص شما بود.

سوال اینجایست که چرا پس از ۲۰ سال تازه به فکر چنین موضوعی افتادید که به قول شما، پروین به قل چماقهایش دستور داد تا هاشمی نسب را آن هم  در اردو بزنند ؟؟!!مگر هاشمی نسب زبان ندارد که ازخودش دفاع کند؟؟شما وکیل ،وصی هاشمی نسب هستید؟

آقای محترم ،احترام امام زاده به متولی اش است.لطفا احترام خودتان را نزد هواداران پرسپولیس نگه دارید،زیرا برای دوباره مطرح شدن،راه های منطقی و سالمی وجود دارد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.