تیم امید استقلال توانست قهرمانی با ارزشی در فوتبال تهران کسب کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،امیدهای استقلال با کسب یک پیروزی در دیدار نزدیک با سایپا موفق شدند به قهرمانی امیدهای تهران دست پیدا کنند تا بعد از سال ها عنوان با ارزشی در فوتبال پایتخت به نام این باشگاه باشد.

تیم های پایه استقلال در سال های گذشته با حضور ورمزیار در سبک کاری خود تفاوت ایجاد کرد و مدیر پیشین آکادمی استقلال به جای رسم معمول در استفاده از مربیان جوان در تیم های پایه، از مربیان متخصص در این لیگ ها استفاده کرد؛ مربیانی که خیلی زود برای آبی ها نتیجه بخش شدند و توانستند افتخار با ارزشی را کسب کنند.

*استمرار در تیم جوانان، قهرمانی در امیدها

تیم جوانان استقلال سال گذشته تا یک قدمی قهرمانی در جوانان تهران رفت اما در هفته های پایانی ناکام ماند. سرمربی جوانان استقلال محمد فدایی، سرمربی کنونی امیدهای آبی پوشان بود که در ابتدای تابستان امسال به تیم امیدها استقلال منتقل شد و اسکلت اصلی تیم فصل گذشته را نیز با خود به امیدها منتقل کرد. این تیم البته با جذب چند بازیکن شاخص نیز تقویت شد اما بدنه اصلی تیم قهرمان استقلال را تیم فصل گذشته جوانان شکل داد تا آبی ها در لیگ امیدها نتیجه ای بسیار خوب کسب کنند.

*تغییراتی که منتج به تغییر نشد

هر چند محمد مومنی مدیرجدید آکادمی استقلال در برخی دیگر از تیم ها تغییراتی انجام داد اما به ترکیب تیم امید استقلال دست نزد و به محمد فدایی اعتماد کرد تا فدائی با دستیاران وفادارش چون علی کشاورز، حامد لطف الله و امیر مکوندی در نهایت این تیم را به عنوان قهرمانی برساند.

امیدهای استقلال مانند پرسپولیس در لیگ کشوری حضور ندارند اما مطمئنا این قهرمانی با توجه به اهمیت فوتبال تهران که از گذشته همواره نقش زیادی در بازیکن سازی داشته، می تواند برای آبی ها یک آینده بسیار خوب را نوید بدهد. آینده ای با تکیه بر بازیکنان تیم های پایه که سال های گذشته نیز بازیکنانی مانند محسن کریمی، امید نورافکن، مجید حسینی و ... را به استقلال هدیه کرده است.

*ستاره ها به تیم اصلی می آیند

ذکریا مرادی امروز برای استقلال هت تریک کرد و در هفته های اخیر چهره درخشان این تیم بود. در کنار این بازیکن اما چهره های دیگری حضور دارند که در این تیم درخشیدند که در این میان رضا آذری و معراج پورتقی پیش از این در تمرینات تیم بزرگسالان حضور داشتند و رضا آذری در لیگ برتر برای استقلال موفق به گلزنی نیز شده است.

در کنار این سه بازیکن باید منتظر حضور چند چهره جوان و درخشان دیگر در تیم اصلی استقلال باشیم که با تصمیم شفر برای نیم فصل دوم خلوت تر شده است.

انتهای پیام/