محمد طیبی، مدافع تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: من هیچ وقت نگفتم که می‌خواهم از تراکتورسازی جدا شوم و دوست دارم با این تیم قهرمانی در لیگ برتر را تجربه کنم.

به گزارش فرتاک ورزشی،

محمد طیبی در واکنش به شایعه اختلافش با مسئولان تراکتورسازی و اینکه گفته می‌شد قصد جدایی از این تیم را دارد، گفت: من مدتی بود که صحبت نمی‌کردم و شایعات مختلفی هم درست شد. من هیچ مشکلی با باشگاه ندارم و اصلاً اگر مشکلی هم وجود داشته باشد، همه چیز با حرف زدن درست می‌شود.

وی در ادامه یادآور شد: در ابتدای فصل به خاطر آقای زنوزی و هواداران پرشور تراکتورسازی به این تیم آمدم و دل کندن از این هواداران و تراکتورسازی بسیار سخت است. من به هیچ عنوان حرف از جدایی نزدم و قطعاً در این تیم می‌مانم، چون دوست دارم با تراکتورسازی قهرمان لیگ برتر شوم.

مدافع تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در مورد اضافه شدن اخباری و کوین کنستانت به جمع تراکتورسازان تأکید کرد: خدا را شکر بازیکنان خوبی به تیم اضافه شدند و آقای زنوزی با مدیریتی قوی درصدد تقویت تیم است. اخباری جزو گلرهای خوب ایران است و با حضور او و فروزان خیال‌مان از خط دروازه راحت است. کنستانت هم یک بازیکن حرفه‌ای است که در میلان بازی کرده است و می‌تواند به تیم ما کمک کند. البته ما در خط هافبک بازیکنان خوبی مثل اسلامی‌خواه، مهدی‌پور و پهلوان را هم داریم.

طیبی در رابطه با شانس قهرمانی تیمش در لیگ امسال هم تصریح کرد: ما در ابتدای فصل به دلیل اینکه تغییرات زیادی در تیم ایجاد شده بود، امتیازهای حساسی را از دست دادیم، ولی در نیم‌فصل دوم قطعاً بهتر امتیاز خواهیم گرفت. در لیگ امسال هدفی جز قهرمانی نداریم و هدف‌مان این است که هواداران را خوشحال کنیم. با تیم‌های بالای جدول هم در خانه خودمان روبه‌رو می‌شویم و این بهترین فرصت است تا امتیاز بگیریم و قهرمان شویم.

وی در پایان اظهار داشت: خوشحالم که در تیم بزرگی مثل تراکتورسازی بازی می‌کنم. بازی برای هواداران پرشور این تیم لذت‌بخش است. باید از زحمات مالک باشگاه‌مان هم تشکر کنم. امیدوارم در پایان فصل قهرمانی با تراکتورسازی را تجربه کنم.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.