فرهاد صنیعی‌فر،‌ مالک باشگاه نساجی مازندران اعلام کرد فقط با مربیانی برای هدایت این تیم مذاکره می‌کند که تحت قرارداد با هیچ باشگاهی نباشند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

فرهاد صنیعی‌فر درباره انتخاب سرمربی جدید تیم فوتبال نساجی مازندران اظهار داشت: فعلاً هیچ چیز مشخص نیست و همه چیز تا عصر فردا (پنجشنبه) نهایی خواهد شد.

وی در مورد اینکه گفته می‌شود مجید جلالی گزینه نهایی هدایت تیم نساجی است، گفت: جلالی اکنون با تیمی قرارداد ندارد و انسان بزرگی هم است. من هم جلالی و هم فیروز کریمی را خیلی دوست دارم و همان‌طور که از روز اول گفتم با مربیانی مذاکره می‌کنیم که با جایی قرارداد نداشته باشند. الان هم چندین گزینه مختلف برای سرمربیگری داریم، اما گاهی اوقات نام‌هایی مطرح می‌شوند که نام آنها برای خود من هم جالب است. همان‌طور که گفتم ما چند گزینه داریم و به امید خدا تا فردا سرمربی جدید را معرفی خواهیم کرد.

مالک باشگاه نساجی درباره شایعاتی که پیرامون مذاکره این باشگاه با محمد تقوی نیز مطرح شده است،‌ تصریح کرد: خیر چنین چیزی نیست. ما اگر می‌خواستیم با مربیان تحت قرارداد مذاکره کنیم،‌ محمود فکری هم جزو گزینه‌های‌مان بود، اما چون ایشان با تیم شاهین شهرداری بوشهر قرارداد داشت این کار را انجام ندادیم. ما فقط با مربیانی مذاکره می‌کنیم که آزاد باشند. فعلاً هیچ چیزی را نه تأیید می‌کنیم و نه تکذیب تا سرمربی جدیدمان مشخص شود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.