پیشکسوت آبی‌ها به خبرورزشی گفت: ما در تاریخ استقلال افرادی مثل پورحیدری فقید را داریم که به عنوان سرمربی، تیم را قهرمان آسیا کرده‌اند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

صادق ورمزیار با بسیاری از مربیان برتر تاریخ باشگاه استقلال به عنوان شاگرد، همبازی یا همکار کار کرده است.

کاپیتان اسبق آبی‌ها دیروز در واکنش به ادعای عجیب امیرحسین فتحی مبنی بر اینکه وینفرد شفر بزرگترین سرمربی تاریخ استقلال محسوب می‌شود به خبرنگار ما گفت: آقای شفر محترم است و جزو یکی از بهترین‌ها و بزرگترین‌ها به حساب می‌آید، ولی بزرگترین مربی تاریخ باشگاه استقلال نیست و طرح چنین ادعایی به نوعی احجاف در حق مردانی تلقی می‌شود که کلی جام و افتخار برای تیم ما کسب کرده‌اند. ما در تاریخ استقلال افرادی مثل پورحیدری فقید را داریم که به عنوان سرمربی، تیم را قهرمان آسیا کرده‌اند. نمی‌خواهم توانایی‌های شفر را کتمان کنم. ایشان یکی از بهترین‌های استقلال است، ولی نمی‌توانیم بگوییم بهترین است.

ورمزیار پیرامون روی کار آمدن فرهاد مجیدی هم تصریح کرد: در اینکه فرهاد یکی از بهترین‌های تاریخ باشگاه استقلال تلقی می‌شود شکی وجود ندارد. به نظرم حضورش به کادر فنی می‌تواند کمک کند. فکر می‌کنم در نیم‌فصل دوم استقلال می‌تواند بهتر از نیم‌فصل اول نتیجه بگیرد و دل مردم شاد شود. استقلال تیمی است که با برد آن میلیون‌ها نفر شاد می‌شوند. من جوانی‌ام را در استقلال سپری کرده‌ام و هنوز هم با پیروزی‌های این تیم شاد می‌شوم. دلم می‌خواهد همه طرفداران استقلال در نیم‌فصل دوم روز‌های خوبی را سپری کنند.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.