پیشکسوت پرسپولیس به خبرورزشی گفت: از تمام شدن محرومیت پرسپولیس من هم مانند میلیون‌ها هوادار خیلی خوشحالم.

به گزارش فرتاک ورزشی،

کریم باوی، مهاجم اسبق پرسپولیس و تیم ملی، معتقد است تیم ایران بهترین نمایش ممکن را در بازی اولش ارائه داد و می‌تواند مقابل هر تیمی به پیروزی برسد.

* فکر برد پرگل تیم ملی را می‌کردید؟

بله، اما فکر پیروزی با پنج گل را نمی‌کردم. تیم ما مقابل یمن عالی کار کرد. جدا از پنج گلی که زدیم دو بار فرصت‌های گلزنی‌مان به تیرک خورد و...

* تیم کشورمان را مدعی قهرمانی می‌دانید؟

بعد از بازی اول که زود است راجع به تیم‌ها و قهرمانی حرف بزنیم، اما تیم ما با نمایش پرقدرتش به قولی بدجوری برای تیم‌های مدعی خط و نشان کشید که روی این تیم باید حساب ویژه‌ای باز کنند و از آن بترسند.

* در مورد عراق چه صحبتی دارید این تیم می‌تواند برای ما در سرگروهی مشکل‌ساز شود؟

عراق آن تیم قدرتمند دوره‌های قبل نیست و به زور مقابل ویتنام به پیروزی رسید. عراق تیم بدی نیست، اما آن‌قدر هم زور ندارد که بتواند سرگروهی را از تیم ما بگیرد.

* در مورد مدعیان قهرمانی چه تیمی را حریف ایران می‌دانید؟

ما با این تیم می‌توانیم حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشیم. تیم ایران ستاره‌های زیادی دارد و می‌تواند بدرخشد. تیم ایران در این دوره با ستاره‌های زیادش رؤیایی شده و می‌درخشد. من به تیم ملی خیلی امیدوارم و معتقدم این تیم اگر بدشانسی نیاورد و اسیر اتفاقات نشود قهرمان می‌شود و به انتظار ۴۳ ساله مردم ایران خاتمه می‌دهد.

* در مورد پرسپولیس و تغییر و تحولاتی که داشته چه نظری دارید؟

از تمام شدن محرومیت پرسپولیس من هم مانند میلیون‌ها هوادار خیلی خوشحالم و معتقدم پرسپولیس می‌تواند با بازیکنانی که به خدمت گرفته بهترین نمایش را ارائه دهد. در این بین ترابی بهترین خرید پرسپولیس بوده، بازیکن رونده و تکنیکی که در بازی تیم ملی مقابل یمن درخشید و نشان داد جزو بهترین‌هاست و حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. پرسپولیس هم با توجه به قدرت رهبری فوق العاده برانکو و تجربه بین‌المللی این مربی و جذب بازیکنان بسیار خوب باز هم می‌تواند در لیگ ایران و لیگ قهرمانان آسیا بدرخشد و بهترین عناوین را کسب کند.

* در مورد جایگزین منشا چه نظری دارید؟

منشا بازیکن بدی نبود، اما به هر حال وقتی از پس انجام وظیفه اصلی اش برنیامد برانکو او را کنار گذاشت و مهاجمی از دیناموزاگرب را به پرسپولیس آورد. حتماً مهاجم جدید از توانایی فنی بالایی برخوردار است که برانکو او را به پرسپولیس فراخوانده است. پرسپولیس سه جام سخت را پیش‌رو دارد به همین دلیل برانکو حتماً بهترین‌ها را جذب خواهد کرد. از همه مهم‌تر بحث لیگ قهرمانان آسیاست، چون بعد از نایب‌قهرمانی انتظارات از پرسپولیس بالاست به همین دلیل پرسپولیس باید عناصر خوبی داشته باشد.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.