ماریو بودیمیر مهاجم کروات مدنظر برانکو ایوانکوویچ، صبح جمعه در محل اردوی تیم فوتبال پرسپولیس در کمپ اسپایر قطر حاضر شد تا در این اردو کنار سرخ‌پوشان باشد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

بودیمیر در هنگام ورود به اردوی پرسپولیس مورد استقبال برانکو، سید جلال حسینی و سایر بازیکنان این تیم قرار گرفت. قرار است این بازیکن تمرینات بدنسازی را با سرخپوشان انجام دهد تا در کنار سایر بازیکنان به آمادگی بدنی مطلوبی برسد. نکته اینجاست که بودیمیر قرار است بعد از حضور در تمرینات بدنسازی تیم در تست پزشکی باشگاه شرکت کند که البته این اتفاق احتمالا در ایران رخ خواهد داد و بعد از آن قرار داد خود را با این باشگاه امضا خواهد کرد.

احتمال شروع ماریو از روی نیمکت

با حضور مهاجم کروات جدید سرخپوشان در تمرینات این تیم خیال برانکو حالا از داشتن یک مهاجم نوک قد بند و تمام کننده راحت شد و سرمربی پرسپولیس امیدوار است که بتواند خط حمله بسیار خوبی را آماده لیگ کند. با این وجود این بازیکن برای آماده شدن و هماهنگی با سایر نفرات تیم احتیاج به زمان دارد و به همین دلیل این احتمال وجود دارد که برانکو در اولین بازی سرخپوشان که جام حذفی خواهد بود از این بازیکن در ابتدا استفاده نکند تا بودیمیر به آمادگی کامل برسد.

آماده باش به تمام مهاجمان / ترافیک خط حمله و افزایش رقابت

در حال حاضر در پرسپولیس به جز ماریو ، علیپور تنها مهاجم ثابت سرخپوشان است اما به جز این دو بازیکن ترابی، عالیشاه و سیامک نعمتی هم قابلیت بازی در خط حمله را دارند.  به همین دلیل این موضوع ترافیک بالایی را در این خط ایجاد می کند. سرمربی پرسپولیس از این رو به بازیکنان تیم خود اعلام کرده است که حضور بودیمیر باید انگیزه بازیکنان دیگر را بالا ببرد و آنها باید در تمرینات خودشان را به خوبی به او نشان دهند تا فرصت بازی کردن به آنها برسد.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.