مدافع پیکان از پیشنهاد خارجی خود می‌گوید و مدعی است در صورتی که باشگاه رضایتنامه او را صادر کند قادر است به جمع لژیونرهای فوتبال ایران اضافه شود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

بعد از نتایج دور از انتظاری که پیکانی‌ها در هفته‌های پایانی لیگ برتر متحمل شدند، مدیریت باشگاه تصمیم به تغییرات روی نیمکت این تیم گرفته و اکنون حسین فرکی امیدوار است در بازگشت به فوتبال در سمت سرمربیگری پیکانی‌ها موفق به کسب نتایج خوبی شود. آرمان قاسمی، یکی از بازیکنانی است که تاثیر زیادی در ترکیب این خواهد داشت اما اکنون مدعی است با پیشنهاد خارجی مواجه شده و در انتظار پاسخ باشگاه است.

 

قاسمی درباره شرایط جدید باشگاه با حضور حسین فرکی می‌گوید: حقیقتا از زمانی که آقای فرکی آمدند با توجه به سابقه‌ای که ایشان دارند و نتایج خوبی که در فولاد و سپاهان گرفتند و انگیزه  و تلاشی که بچه‌های تیم از خودشان در تمرینات نشان می دهند امیدواری در تیم افزایش یافته و انشاالله به امید خدا نیم فصل دوم خوبی را خواهیم داشت.

 

وی در خصوص افت پیکان در هفته‌های پایانی نیم فصل اول لیگ برتر گفت: یک فصل فوتبالی پر از فراز و نشیب است ما فصل را خوب شروع کردیم اما متاسفانه با توجه به تعطیلی های مکرر لیگ، جمع کردن تیم سخت شد و بدنسازی و دوری از شرایط مسابقه کار ما را سخت کرد. وقتی وقفه‌های یک ماهه بین بازیهای لیگ می‌افتد دیگر کار قابل جبران نیست مخصوصا برای تیمی که در دور نتیجه گرفتن افتاده است از آن شرایط آرمانی در لیگ دور می‌افتد.

 

مدافع تیم پیکان در ادامه صحبت‌هایش مدعی شد اکنون با پیشنهاد خارجی مواجه شده است: از ترکیه و کره جنوبی پیشنهاد گرفته‌ام. با توجه به شرایطی که هست انشاالله تا آخر هفته آینده مشخص می‌شود شرایطم به چه ترتیبی خواهد بود. البته فعلا بازیکن پیکان هستم و به قراردادم با این باشگاه پایبند هستم.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.