استقلال در نخستین گام از نیم فصل دوم باید به جدال با پیکان بپردازد و شفر برای انتخاب سنگربان این دیدار کار سختی در پیش دارد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

سید مهدی رحمتی و سید حسین حسینی دو دروازه‌بان آبی پوشان هستند که در دو فصل اخیر رقابت نزدیکی با یکدیگر داشتند. در نیم فصل اول وینفرد شفر به هر دو آن ها اعتماد کرد و به هر یک از آن ها بازی رسید ولی در این میان سید مهدی رحمتی اعتماد شفر را بیشتر از حسینی جلب کرد تا در نیمه اول رقابت های لیگ هیجدهم بیشتر به او بازی برسد.

رقابت در دروازه استقلال بیشتر از هر پستی داغ‌تر می باشد. آبی پوشان در پنج دیدار اخیرشان در لیگ برتر موفق به ثبت کلین شیت شدند، از این پنج دیداری که استقلال دروازه اش را بسته نگه داشته چهار کلین شیت سهم سیدمهدی رحمتی و یک کلین شیت سهم سید حسین حسینی بوده است. رحمتی 362 دقیقه است که گلی دریافت نکرده و آخرین باری که دروازه اش باز شده در دیدار برابر نفت مسجدسلیمان آن هم از نقطه پنالتی بوده است. سید مهدی رحمتی در نیم فصل اول فوق العاده ظاهر شده است و از ۹۴۵ دقیقه آخری که درون دروازه ایستاده تنها دو گل خورده که یکی از آن ها گل به خودی و یکی دیگر از نقطه پنالتی بوده است.

112

سید حسین حسینی نیز در ۹۹ دقیقه اخیر که در لیگ برتر برای استقلال به میدان رفته کلین شیت کرده است. هم رحمتی و هم حسینی در نیم فصل اول تنها یک باخت را تجربه کرده اند و در سایر دیدار ها یا به عنوان پیروز از زمین خارج شده اند و یا به تک امتیاز آن دیدار بسنده کرده اند.

113

با تمام این شرایط وینفرد شفر کار سختی در راضی نگه داشتن دو گلر موفق استقلال و نیز در کسب رضایت هواداران در پیش دارد. در اولین قدم در نیمه دوم مسابقات این فصل آبی پوشان پایتخت باید به مصاف تیم پیکان بروند و باید منتظر ماند و دید که شفر به رحمتی با تجربه بازی می دهد و یا به حسینی جوان.

نویسنده: اسماعیل بابائی دوست

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.