پیشکسوت آبی پوشان گفت: اگر استقلال در نیم فصل نخست کم و سخت گل می‌زد، این مشکل به تاکتیک تیم باز می‌گشت و ربطی به مهاجمان نداشت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

هاشم حیدری در گفتگویی اظهار داشت: منتظریم تا از استقلال جدید رونمایی شود و چهره جدید این تیم را بعد از به خدمت گرفتن چند بازیکن ببینیم. 

مهاجم پیشین آبی پوشان گفت: قطعا با بازگشت مصدومان و اضافه شدن چند بازیکن از جمله منشا انتظارات از این تیم بالا خواهد رفت و هواداران هم منتظر حضور تیمی قدرتمند تر نسبت به نیم فصل نخست هستند.

حیدری با اشاره به دیدار پیش روی این تیم مقابل پیکان خاطرنشان ساخت: گرفتن این ۳ امتیاز بسیار حیاتی است چون استقلال محکوم به استارتی پر قدرتن در آغاز نیم فصل است. تنها پیروزی در این بازی است که باعث می‌شود این تیم و هوادارانش با روحیه‌ای بالاتر لیگ را دنبال کنند.

پیشکسوت استقلال در خصوص جذب دو مهاجم خارجی و حل شدن مشکل گلزنی خط حمله این تیم بیان داشت: به اعتقاد من دلیل گل نزدن مهاجمان در نیم فصل اول بیشتر مشکلات تاکتیکی بود. چون اگر بازیکن مشکل داشت خیلی راحت می شد بازیکن را عوض کرد و این مشکل را حل کرد. در هر صورت امیدوارم مشکل گلزنی استقلال با جذب این مهاجمان جدید تاحدود زیادی حل شود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.