ستار همدانی، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت که آبی پوشان نشان دادند می توانند قهرمان لیگ برتر شوند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 ستار همدانی درباره برتری 4 بر صفر تیم فوتبال استقلال مقابل پیکان در هفته شانزهم لیگ برتر، اظهار داشت: استقلال نیم فصل دوم را به خوبی شروع کرد و چهار گل به ثمر رساند. مشخص است که وینفرد شفر اکنون آرامش داشته و می داند داخل زمین و روی نیمکت بازیکنان خوبی در اختیار دارد. این مسئله نوید روزهای خوب برای استقلال در آینده می دهد.

وی با اشاره به بازی با پیکان عنوان کرد: زمین کیفیت لازم را نداشت و اجازه بازی به استقلال و پیکان را نمی داد. شاید در تلویزیون زمین زیبا دیده می شد، اما مشخص بود بازیکنان در گردش توپ به مشکل می خورند.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: با توجه به نیمکت خوبی که شفر در اختیار دارد، دستش برای نیم فصل دوم باز شده و می توانیم استقلال را در حد قهرمانی ببینیم. این استقلال باید قهرمان شود، چرا که سرمایه گذاری خوبی کرده و هواداران دوست دارند تیم شان را در حد قهرمانی ببینند.

همدانی در خصوص عملکرد بازیکنان خارجی استقلال گفت: ایسما را بازیکن باکیفیتی دیدم. استارتی که برای زدن گل برداشت، خیلی خوب بود، اما بدن او هنوز ناآماده است و نیاز به زمان دارد تا شرایط بهتری پیدا کند. منشا نیز در فوتبال ما بوده و گل های زیادی در پیکان به ثمر رساند و در پرسپولیس نیز گل های حساسی زد. باید دید در آینده چقدر می تواند در استقلال جا بیفتد.

انتهای پیام/