احسان علوان زاده می‌گوید مردم تبریز بسیار انسان های خوبی هستند و او تلاش می‌کند خودش را به آن ها اثبات کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

احسان علوان زاده یکی از خریدهای جدید تیم ماشین سازی تبریز است. او که در ابتدا به گفته باشگاه ماشین سازی به دلایل انضباطی از تیم کنار گذاشته شد، بار دیگر به این تیم بازگشت و حالا در تمرینات حضور دارد. وی در خصوص این موضوعات صحبت کرد. در ابتدا از علوان زاده راجع به پرسپولیس پرسیدیم که گفت اگر اجازه بدهید درباره پرسپولیس صحبت نکنم چون شر می‌شود.

امیدوارم در ماشین سازی بازی کنم 

شرایط خوب و ماشین سازی تیمی قدیمی است. بعد از تمرینات خوبی که انجام دادیم من هم با تیم کم کم بیشتر آشنا شدم و 2 هفته با تیم تمرین کردم ولی کم کم با بچه ها آشنا شدم و توانستم در تمرین خوب کار کنم، حالا انشالله که بتوانیم بازی کنیم.

به اینجا آمدم تا از آقا رضا کمک بگیرم، وقتی میخواستم بیایم اینجا میدانستم او کمکم میکند که بتوانم برگردم و بهترین گزینه هم آقا رضا بود. تا حالا تمرینات خوبی انجام دادم و خیلی هم به من کمک کرده از لحاظ روحی و فنی و امیدوارم بتوانم جواب زحماتش را بدهم و سربلندش کنم.

اصلا اهل حاشیه نیستم

داستان اخراجم یک چیزی بود که تموم شد و من هم الان کل تمرکزم روی این است که بتوانم کمک کنم. چون واقعا آمدم اینجا که کمک کنم وگرنه من اصلا اهل حاشیه و این چیزها نیستم، انشالله که بتوانم کمک کنم و خودم راضی باشم از خودم.

می‌خواهم فکر مردم تبریز راجع به خودم را عوض کنم

دوست دارم یک جوری کار کنم که بتوانم چیزهایی که درباره من هست را عوض کنم چون واقعا من آمدم که کمک کنم و تبریز واقعا شهر خوبی است و مردم خوبی دارد و انشالله که بتوانم کمک کنم و خوشحالشان کنم. فقط همین را میتوانم انجام بدهم. انشالله خوب بازی کنم تا از من راضی باشند.

باید فوتبالم را نشان بدهم

زمانی که لیگ یک بودم شرایط بسیار خوبی داشتم و پیشنهادهای خیلی خوبی هم داشتم و حالا آمدیم تیممان عوض شد. کم و بیش بازی کردم و نتوانستم فوتبالم را زیاد نشون بدهم ولی امیدوارم که با کمک آقا رضا بتوانم فوتبالم را نشان بدهم و کمک کنم به تیمم.

کامنت انصاری شوخی بود!

من تا حالا 3 4 بار تیم عوض کردم. به هر حال بازیکنان پرسپولیس رفقایم هستند و برایم باقی می‌مانند. بالاخره جدا از فوتبال رفاقتی داریم که به دردمون می‌خورد و من رفقای خیلی خوبی دارم در فوتبال چه در نفت مسجد سلیمان، چه استقلال خوزستان، چه پرسپولیس که بودم و الان ماشین سازی هم که آمدم جو جدید است و دوستان جدید پیدا میکنم. کامنت انصاری هم شوخی بود!

از برانکو تشکر می‌کنم

از برانکو دلگیر نیستم بالاخره هر مربی یک نظری دارد. آقای برانکو هم نظرش این بود از من به این شکل استفاده کند و من نمیتوانم ایراد بگیرم چون ایشان هستند که تصمیم میگیرند و من هر مربی هم که عوض کردم فقط میتوانم از آن ها تشکر کنم چون درس های زیادی از مربیانم یاد گرفتم، همین!

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.