یکی از دیدارهای جالب هفته هفدهم لیگ برتر فردا در قائمشهر بین تیم های نساجی و تراکتورسازی برگزار می شود. دو تیمی که طرفداران متعصب و پرشوری دارند و این به حدی است که حتی در بازی های خارج از خانه نیز همراه تیم خود هستند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

دو تیم در شرایطی مهیای بازی با هم می شوند که مربیان دور رفت آنها تغییر کرده اند. در بازی رفت سرمربی تیم تراکتورسازی جان توشاک بود و روی نیمکت نساجی هم جواد نکونام نشسته بود.جان توشاک خیلی زود و بعد از بازی با صنعت نفت با تراکتورسازی خداحافظی کرد و جواد نکونام هم در پایان نیم فصل با انتشار نامه ای از نساجی خداحافظی کرد. هر چند در ادامه تلاش هایی صورت گرفت تا نکونام به نساجی برگردد اما این تلاش ها نتیجه ای نداشت و بعد از کش و قوس های فراوان مجید جلالی سرمربی تیم شد.

هر دو تیم اما دور برگشت را خوب شروع کرده اند. کسب تساوی در خانه ذوب آهن برای نساجی که خیلی از روزهای تعطیلات زمستانی را از دست داد نتیجه خوبی بود. از سویی تراکتورسازی که در تعطیلات زمستانی با چند خرید خوب تقویت شده گام نخست را خوب شروع کرد و سه گل به تیم نفت مسجد سلیمان زد. لیکنز فوتبال مدرن و رو به جلو را دوست دارد و مهم ترین دستور تاکتیکی او حمله و حمله است.

فردا بی شک روی سکوهای استادیوم شهید وطنی جای سوزن انداختن نخواهد بود. و البته به نظر می رسد ظرفیت تخصیص یافته به طرفداران تیم تراکتورسازی هم پر خواهد شد. برای طرفداران تراکتورسازی تفاوتی نمی کند تیم درکجا بازی می کند.  تیم در هر جای ایران به میدان برود طرفداران تراکتورسازی آنجا هستند تا تیم احساس غربت نکند.

در بازی رفت دو تیم به نتیجه مساوی یک بر یک دست یافتند. آنتونی استوکس برای تیم تراکتورسازی گل زد و امید سینک هم بازی را به تساوی کشاند. کادر فنی تیم نساجی از داوری این بازی گله مند بود و اعتقاد داشت داور باید یک پنالتی برای آنها می گرفت. اولین بازی خانگی نساجی با مجید جلالی. بی شک این مربی همه داشته های خود را بکار می گیرد که راه پیروزی را برای شاگردانش هموار کند و از سویی لیکنز که شروعی توفانی با تراکتورسازی داشته فقط به یک چیز فکر می کند. کسب دومین برد و نزدیک تر شدن به مدعیان. فردا در جریان این بازی شاید شور و هیاهوی روی سکوها بیشتر باشد و می توان به این دیدار لقب جدال پرشورها را داد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.