مدافع تیم فوتبال استقلال گفت که در فصل جاری به خاطر برخی برخورد‌های فوتبالی کارت زرد‌هایی گرفته است و نباید محروم می‌شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

محمد دانشگر، مدافع تیم فوتبال استقلال با وجود نمایش خوبی که در دیدار با پیکان داشت، با دریافت کارت زرد از بازی برابر تراکتورسازی تبریز محروم شد. این بازیکن در فصل جاری سه بازی تیمش را به علت کارت زرد و قرمز‌هایی که از داوران گرفته، از دست داده است.

محمد دانشگر درباره دیدار استقلال برابر پیکان و محرومیتش از بازی با تراکتورسازی گفت: در صحنه خطا، به داور (وحید کاظمی) گفتم خطایی انجام ندادم، اما به من کارت زرد نشان داد. البته نباید اعتراض می‌کردم، اما باور کنید این فصل با بدشانسی‌های زیادی روبه‌رو شده‌ام. هر زمان که می‌خواستم با آرامش به فوتبالم بپردازم، به خاطر برخی برخورد‌های فوتبالی با کارت زرد جریمه شده‌ام.

وی افزود: هیچ گله‌ای از داوران ندارم، اما امسال نباید برخی بازی‌ها را از دست می‌دادم. هواداران استقلال بدانند با همه وجودم بازی می‌کنم و هدفم این است که در آرامش و بدون حاشیه به تیم کمک کنم، اما بدشانسی باعث شد که بازی با تراکتورسازی را از دست بدهم. دوست داشتم در این بازی حضور داشته و به تیمم کمک می‌کردم، اما این اتفاق نیفتاد و محروم شدم. امیدوارم استقلال بتواند در بازی با تراکتورسازی نتیجه لازم را کسب کند و به روند خوبش ادامه دهد.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.