در چارچوب هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال ایران، دو تیم پدیده و استقلال خوزستان به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

نبرد پدیده و استقلال خوزستان در واقع جدال دو تیمِ شکست خورده هفته شانزدهم، البته با شرایطی کاملا متفاوت است. پدیده که تا پایان نیم فصل اول در جایگاه دوم مسابقات لیگ برتر قرار داشت، با شکست برابر پرسپولیس در رده سوم قرار گرفت و استقلال خوزستان نیز با باخت خانگی مقابل ماشین سازی تبریز، در همان جایگاه انتهایی جدول لیگ هجدهم باقی ماند.

ابتدا از میزبان و تیم قرمز پوش دیدار فردا، پدیده شروع می کنیم.  شاگردانِ یحیی محمدی نیم فصل اول رویایی را پشت سرگذاشتند و با تفاضل گل بهتر نسبت به پرسپولیس در رده دوم جدول رده بندی مسابقات لیگ قرار گرفته بودند. اما باخت خارج از خانه پدیده در ورزشگاه آزادی مقابل پرسپولیس، باعث شد نه تنها آن ها رده دوم جدول را از دست بدهند بلکه باعث شوند تا پرسپولیس به صدرجدول تکیه بزند. پدیده ای ها حال با 31 امتیاز از 16 بازی به برد برابر استقلال خوزستان می اندیشند تا از کورس صدرنشینی عقب نمانند.

در سوی دیگر میدان تیم بحران زده استقلال خوزستان قرار دارد.  تیمی که بازهم ترک عادت نکرد و با یک شکست دیگر همچنان در قعر جدول رده بندی لیگ قرار داشته و کاندید اول سقوط از این لیگ به شمار می رود. شاگردان کریم بوستانی اگر می خواهند در لیگ برتر باقی بمانند، محکوم به پیروزی در این دیدار سخت خارج از خانه هستند. باید دید در بازی یکشنبه مقابل پدیده آیا تعداد باخت های آن ها از عدد 8 بیشتر خواهد شد یا خیر؟

کوبل داوری:

اشکان خورشیدی-علی میرزابیگی-محمد راهی-فرهاد فرهادپور- اظر: عبود سنگاشکن

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.