ماشین سازی دومین برد متوالی خود را در نیم فصل دوم بدست آورد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

در هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال ایران تیم فوتبال ماشین سازی تبریز مقابل صنعت نفت آبادان صف‌آرایی کرد که در پایان شاگردان مهاجری موفق شدند تا با نتیجه 1 بر 0 پیروز این دیدار باشند و به طور کامل از منطقه خطر فاصله بگیرند.

 ماشین سازی دومین پیروزی متوالی خود را کسب کرد اما بسیار سخت است که به جمع تیم‌های مدعی کسب سهمیه اضافه شود.تیم میزبان یعنی ماشین سازی نیمه اول این دیدار را هجومی آغاز کرد. در دقیقه 4 سانتر فرید بهزادی کریمی می‌رفت تا مستقیماً وارد دروازه شود اما با اختلاف اندکی از کنار دروازه صنعت نفت به اوت رفت. در ادامه این صنعت نفت بود که حملاتی را روی دروازه ماشین سازی تبریز ترتیب داد. در دقیقه 24 طالب ریکانی شوتی از پشت محوطه جریمه زد که با اختلاف کمی از کنار دروازه ده خسوس بیرون رفت. در دقیقه 27 ماشین سازی جواب این شوت را داد و شوت زنده روح با دفع گردان برگشت داده شد. در دقیقه 36 کنعانی زادگان با ضربه سر توپ را به فرید بهزادی کریمی رساند و ضربه این بازیکن توسط مدافع صنعت نفت و تیر دروازه برگشت داده شد.

نیمه دوم با شروع طوفانی ماشین سازی همراه بود. در دقیقه 46 ضربه ایستگاهی احمد زنده روح مستقیماً وارد دروازه شهاب گردان شد تا شاگردان مهاجری 1 بر 0 پیش بیفتند. در دقیقه 59 شوت فرید بهزادی کریمی را گردان دفع کرد. در دقیقه 71 ضربه رضا خالقی فر توسط شهاب گردان مهار شد.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.