در چارچوب هفته هفدهم رقابت های لیگ برتر، دو تیم سپاهان اصفهان و سپیدرود رشت از ساعت 17:15 به مصاف هم رفتند که این بازی با پیروزی 3 بر 0 سپاهان به پایان رسید.

به گزارش فرتاک ورزشی،

دو تیم سپاهان اصفهان و سپیدرود رشت در حالی به مصاف هم می رفتند که سپاهان با توجه به شکست پرسپولیس برابر فولاد، این امید را داشت که با پیروزی برابر سپیدرود به صدر جدول بازگردد و سپیدرود نیز برای فرار از قعر نشینی به دنبال کس امتیاز از سپاهان بود. آن ها هفته قبل موفق شده بودند که از سایپا امتیاز بگیرند.

در اولین دقایق بازی، محمد غلامی، مهاجم سپیدرود صاحب موقعیت شد که ضربه او به جایی نرسید. در دقیقه 16 ابتدا کی روش استنلی در محوطه جریمه صاحب موقعیت شد که نتوانست دروازه تیم قرمز پوش را باز کند و همان توپ طی یک ضد حمله می رفت که دروازه سپاهان را باز کند که این اتفاق نیز رخ نداد.

در دقیقه 23 باز هم کی روش موقعیت گلزنی داشت که ملکی مانع از باز شدن دروازه اش شد.

تلاش های دو تیم در نیمه اول بازی بی نتیجه بود تا سوت پایان زده شود و دو تیم با تساوی بدون گل راهی رختکن شوند.

نیمه دوم با گلزنی سپاهانی ها آغاز شد. در دقیقه 48 پاس بلند محمد ایران پوریان به محوطه جریمه سپیدرود، با اشتباه گلر این تیم روبرو شد و توپ به علی قربانی رسید و او نیز موفق شد که گل اول سپاهان را به ثمر رساند.

پس از این گل سپاهانی ها روحیه گرفتند و موفق شدند که بهتر کار کنند و موقعیت های بیشتری را ایجاد کنند.

در دقیقه 58 مهرداد محمدی روی پاس کومان با یک شوت زیبا و فنی دروازه سپیدرود را باز کرد و حساب کار 2 بر 0 به سود سپاهان شد.

سپاهان در ادامه بازی نیز توسط مهرداد محمدی، کی روش استنلی و سجاد شهباززاده صاحب موقعیت هایی شد اما هیچ کدام از آنها موفق به گلزنی نشدند غیر از کی روش استنلی که در دقیقه 89 موفق شد روی پاس کومان دروازه سپیدرود را باز کند و بازی را 3 بر 0 کند.

این بازی با همین نیتجه 3-0 به پایان رسید تا سپاهان 35 امتیازی شود و به صدر جدول برسد و سپیدرود نیز 11 امتیازی بماند و به قعرنشینی خود ادامه دهد.

ترکیب دوتیم:

سپاهان: پیام نیازمند-سعید آقایی-عزت پورقاز-سیاوش یزدانی-محمد ایران پوریان-مهدی کیانی-ولادیمیر کومان-سجاد شهباززاده-محسن مسلمان-علی قربانی-استنلی کی روش

 سپیدرود: کوروش ملکی-علیرضا نورمحمدی-میلاد شیخ سلیمانی-ابراهیم لطفی-امیر منصوریان-محمد علیزاده-میثم تهیدست-میثم فردوسی-محمد غلامی-پویا نزهتی-حسین شنانی

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.