در بازی دیروز فولاد و پرسپولیس، هم دروازه بان تیم برانکو کارت گرفت، هم گلری که سال ها قبل شاگرد ایوانکوویچ در تیم ملی بود، جریمه شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

روز گذشته مهم ترین بازی هفته هفدهم لیگ برتر در ورزشگاه غدیر بین تیم های فولاد و پرسولیس برگزار شد. در این بازی که به خاطر تقابل افشین قطبی با پرسپولیس از حساسیت ویژه ای برخوردار بود، فاکتورهای جذاب کننده هم بسیار دیده می شد و هر دو تیم با سرعت بالایی کار کردند.

بازی دیروز همچنین سرشار از صحنه های مشکوک داوری بود و عملکرد تیم رضا کرمانشاهی در چندین صحنه موجب اعتراض شدید اعضای هر دو تیم شد. یکی از این صحنه ها مربوط به لحظه ای بود که ماریو بودیمیر، مهاجم کروات پرسپولیس، در موقعیت مشکوک به آفساید صاحب توپ شد ولی داور با وجود بالا رفتن پرچم کمک خود، آفساید اعلام نکرد و دستور به ادامه بازی داد. این موقعیت در نهایت به ضربه خطرناک احمد نوراللهی منجر شد که نزدیک بود دروازه فولاد را باز کند.

در این لحظات نیمکت نشینان فولاد اعتراض شدیدی به تصمیم کرمانشاهی کردند. یکی از کسانی که بیش از بقیه به عملکرد داور معترض بود، ابراهیم میرزاپور بود. مربی دروازه بان های فولاد که خیلی دوست داشت ناصر سالاری این بازی حساس را با کلین شیت به پایان برساند، به شدت نسبت به ایجاد این موقعیت خطرناک و مشکوک روی دروازه فولاد معترض شد. این اعتراضات میرزاپور هم بی جواب نماند و پس از خارج شدن توپ از زمین، رضا کرمانشاهی به سمت نیمکت فولاد دوید و این مربی را اخراج کرد.

بدین ترتیب در بازی پرحاشیه دیروز، علاوه بر علیرضا بیرانوند که به خاطر اعتراضاتش کارت گرفت، گلر تیم ملی در زمان هدایت برانکو و شاگرد سال های دور او هم بابت اعتراض به داوری از سوی کرمانشاهی جریمه شد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.