هادی محمدی، مدافع تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: بازیکنان ما در بازی‌های آسیایی انگیزه متفاوتی دارند و باید دیدار با الکویت و الغرافه را با برد پشت سر بگذاریم.

به گزارش فرتاک ورزشی،

هادی محمدی در رابطه با تساوی خانگی تیمش برابر نساجی در شروع نیم‌فصل دوم لیگ برتر اظهار داشت: تیم‌هایی که در اصفهان برابر ما قرار می‌گیرند، به دنبال حداقل امتیاز هستند. نساجی در این بازی نمایشی تدافعی داشت و بازیکنان این تیم یک سد دفاعی بزرگ درست کرده بودند. ما در تلاش برای رسیدن به گل بودیم، اما نتیجه‌ای در پی نداشت و بازی در نهایت مساوی شد.

وی در خصوص اینکه ذوب‌آهن با مربیگری منصوریان، سه امتیاز از چهار بازی کسب کرده و هنوز از بحران خارج نشده است، گفت: تیم ما از لحاظ فیزیکی و روحی و روانی خیلی بهتر شده است و بحران خاصی در ذوب‌آهن وجود ندارد. ما همه کار می‌‌کنیم، به جز گل زدن و این شرایط در نیم‌فصل اول هم وجود داشت. در ضمن اشتباهات داوری هم در گذشته خیلی به ما ضربه زد. ذوب‌آهن از لحاظ بازیکن، مربی و مدیریت هیچ مشکلی ندارد و مطمئن باشید که تیم ما دوباره به بهترین روزهایش بازخواهد گشت. جایگاه اصلی تیم ما اینجای جدول نیست.

محمدی با اشاره به بازی برابر الکویت در پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا تصریح کرد: بازیکنان ما در بازی‌های آسیایی انگیزه متفاوتی دارند و باید دیدار با الکویت و الغرافه را با برد پشت سر بگذاریم. ابتدا باید با الکویت روبرو شویم، شناخت زیادی از آنها نداریم، اما قطعاً کادر فنی نقاط ضعف و قوت این تیم را برای ما آنالیز خواهد کرد. البته آنها تیم خوبی هستند که بازی 2 بر صفر باخته برابر نماینده اردن را با برد عوض کردند و الان هم صدرنشین لیگ کویت هستند. ما هدفی جز برد در دو بازی برابر الکویت و الغرافه نداریم و تلاش می‌کنیم تا بهترین نمایش ممکن را داشته باشیم. حضور در آسیا برای ما جذابیت دارد و بچه‌های ما به‌خوبی می‌دانند که شرایط این مسابقات متفاوت است.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.