آرش رضاوند، هافبک بازیساز تیم فوتبال سایپا تأکید کرد که آنها به هیچ عنوان تیم مینروا پنجاب هند را دست کم نخواهند گرفت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

آرش رضاوند با اشاره به شرایط تیمش در آستانه بازی مقابل مینروا پنجاب هند در مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا گفت: تیم ما شرایط خوبی دارد و خودمان را آماده این بازی کرده‌ایم. شناختی هم از حریف نداریم و شاید این موضوع کارمان را سخت کند. به همین دلیل با نهایت تلاش بازی خواهیم کرد تا برنده شویم.

وی با اشاره به این موضوع که تیم مینروا پنجاب در دو ماه اخیر موفق به کسب برد نشده و در لیگ هند در رده نهم قرار دارد، عنوان کرد: ما هم در جدول لیگ برتر ایران در رده دهم قرار داریم و این دلیل نمی‌شود که تیم مینروا پنجاب را تیمی ضعیف قلمداد کنیم. ما هرگز مینروا پنجاب را دست‌کم نمی‌گیریم و با تمام قدرت بازی خواهیم کرد تا از این مرحله عبور کنیم.

رضاوند در پاسخ به این پرسش که چرا سایپا در لیگ امسال عملکرد خوبی نداشته است، تصریح کرد: ما در فصل گذشته نمایش بسیار خوبی داشتیم، اما امسال متأسفانه نتایج خوبی نگرفتیم. این اتفاقات همیشه در فوتبال وجود دارد، در ضمن امسال خیلی از تیم‌ها بیش از حد هزینه کرده‌اند و باشگاه سایپا با این تیم‌ها از لحاظ بودجه و هزینه قابل قیاس نیست. به عنوان مثال همین فولاد خوزستان چند بازیکن به تیمش اضافه کرد و تیم‌های بالای جدول هم که با ما قابل قیاس نیستند.

هافبک سایپا افزود: سایپا از لحاظ هزینه جزو چند تیم آخر لیگ برتر است و بیشتر روی استفاده از محصولات خودش و استفاده از بازیکنان پایه نظر دارد. شاید این موضوع تاوان داشته باشد، اما مطمئناً در آینده بازیکنانی مثل قلی‌زاده و ترابی می توانند در سایپا متولد شوند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.