محمد آبشک، هافبک تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: تساوی برابر تراکتورسازی برای ما نتیجه بدی نبود، این در حالی است که بودجه تیم ما به هیچ عنوان با بودجه تراکتورسازی قابل قیاس نیست.

به گزارش فرتاک ورزشی،

محمد آبشک در خصوص تساوی خانگی نساجی برابر تراکتورسازی تبریز گفت: بازی خوبی بود و هر دو تیم هم دنبال گرفتن 3 امتیاز بودند. ما می‌توانستیم هم برنده باشیم هم بازنده، اما در نهایت یک امتیاز از این بازی سخت گرفتیم که این برای تیم ما بد نیست. البته اینطور نیست که بابت این تساوی خوشحال باشیم، اما باید این را هم در نظر گرفت که تیم ما به هیچ عنوان با تراکتورسازی قابل قیاس نیست.

وی ادامه داد: تراکتورسازی در این فصل خیلی هزینه کرده و بازیکنان ستاره و گران‌قیمتی در این تیم فوتبال بازی می‌کنند. بودجه باشگاه نساجی یک‌بیستم بودجه باشگاه تراکتورسازی هم نیست و باید این مسائل را هم در نظر گرفت. بازیکنان ما در این بازی تلاش کردند و می‌توانستیم با استفاده از فرصت‌ها حتی به برد هم برسیم.

آبشک با اشاره به اعتراض تراکتوری‌ها به داوری و اینکه آنها معتقدند یک پنالتی برایشان گرفته نشد، تصریح کرد: این مسائل همیشه وجود دارد. در یک صحنه هم داور می‌توانست خطا روی نظری را به سود ما پنالتی بگیرد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.