منتظر پرداخت مطالباتم توسط فتحی هستم. ایشان در روز ورود به باشگاه اعلام کردند تخصص من در رابطه با پرداخت مطالبات معوق و سررسید گذشته است!

به گزارش فرتاک ورزشی،

رضا صادق پور عضو اسبق هیئت مدیره باشگاه استقلال تهران در گفت و گو با خبرنگار فرتاک ورزشی گفت:انتقال ورزشگاه امام رضا (ع)در دوره هیات مدیره ی ما بود، برای باشگاه استقلال، تجهیز منابع جدید خصوصی ،شفافیت مالی، از اولویت های وزیر در هنگام معرفی اعضای هیات مدیره جدید بوده است.

وی افزود: منتظر پرداخت مطالباتم توسط فتحی هستم. ایشان در روز ورود به باشگاه اعلام کردند تخصص من در رابطه با پرداخت مطالبات معوق و سررسید گذشته است!

عضو اسبق هیئت مدیره باشگاه استقلال تهران در ادامه گفت: برای اعضای جدید هیات مدیره آرزوی موفقیت می کنم و ان شااله مصوبه مجلس  انتقال دوره گذر از دولتی به خصوصی را در مدت زمان قانونی تعیین شده  با موفقیت سپری کنند تا منجر  به سوال و استیضاح  توسط نمایندگان مجلس از وزیر نشود.

صادق پور افزود: حسن زمانی می توانست دراجرای بهتر و پیگیرهای موثرتر مصوبه واگذاری استقلال به بخش خصوصی با توجه به مهارتهای ارتباطی و قوانین و مقرارت اصل ۴۴ و روان سازی این مهم نقش مفیدی درهیات مدیره داشته باشد هر چند بررسی و نتیجه گیری وزیر و ناظمی این بوده که این ترکیب هیات مدیره توانایی و دانایی  انتقال از دولتی به خصوصی را دارند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.