علیرضا نقی‌زاده، هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز تأکید کرد که در بازی برابر استقلال حتی مساوی هم به درد آنها نمی‌خورد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

علیرضا نقی‌زاده با اشاره به شرایط تراکتورسازی در آستانه بازی با استقلال گفت: تیم ما وضعیت خوبی دارد و روحیه و انگیزه بازیکنان هم بالاست. ما تمرینات خوبی را هم پشت سر می‌گذاریم و تمام هدف‌مان این است که روز جمعه استقلال را در زمین خودمان شکست بدهیم.

وی با اشاره به اینکه پیروزی برابر استقلال برای آنها بسیار حائز اهمیت است، تصریح کرد: ما شرایط حساسی در جدول داریم و می‌خواهیم فاصله امتیازی را با تیم‌های بالاتر کمتر کنیم. در بازی با استقلال حتی مساوی هم به دردمان نمی‌خورد و حتماً باید این بازی را ببریم. از طرفی متأسفانه امتیازهای حساسی را به خاطر اشتباهات داوری از دست دادیم که می‌توان به بازی برابر پرسپولیس یا نساجی اشاره کرد.

«ما در بازی با استقلال محکوم به برد هستیم.»، نقی‌زاده با بیان این جمله افزود: استقلال هم تیم خوبی است و قطعاً آنها هم دنبال نتیجه هستند، ولی ما در تبریز بازی می‌کنیم و هواداران‌مان قطعاً در ورزشگاه جهنم درست خواهند کرد. ما نیاز به حمایت هواداران داریم و امیدوارم با شکست دادن استقلال آنها را خوشحال کنیم.

هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی که در دو بازی گذشته خیلی کم برای این تیم بازی کرده است، در این خصوص تصریح کرد: این درست است که در این دو بازی فرصت کمی برای بازی کردن داشتم، اما موفقیت تراکتورسازی از هر چیزی مهم‌تر است. البته من هم تلاش می‌کنم تا نظر سرمربی را برای بازی کردن بیشتر جلب کنم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.