بازی فردا آخرین فرصت تبریزی برای درخشش به حساب می‌آید.

به گزارش فرتاک ورزشی،

ورزشگاه آزادی فردا میزبان یکی از خاص ترین دیدارهای نیم‌فصل دوم است، جایی که دو تیم استقلال و ذوب آهن باید دیدار معوقه هفتۀ هفدهم را برگزار کنند.

این دیدار سوژه‌های فراوانی خواهد داشت، از شرایط دو تیم گرفته تا رویارویی منصوریان با استقلال و انگیزه‌های شخصی  این مربی مقابل شفر همگی ادعله‌ای هستند که نشان می‌دهند بازی فردا بسیار جذاب خواهد بود.

مرتضی تبریزی، مهاجم بلند قامت آبی‌پوشان هم یکی دیگر از سوژه‌های خاص این دیدار محسوب می‌شود، او در حالی که فصل را با ذوب آهن آغاز کرده بود پیش از دیدار حساس با استقلال در نیم فصل اول به جمع شاگردان شفر پیوست.

این بازیکن حالا در دور برگشت از انگیزه‌های فراوانی برای درخشیدن برخوردار است، تبریزی که سابقه 5 فصل حضور موفق در اصفهان را در کارنامه داشت، در لیگ هجدهم چندان موفق ظاهر نشده و تنها در دو دیدار برای تیم جدیدش موفق به عبور دادن توپ از خط دروازه شده است.

با توجه به ترافیک خط حمله این روزهای استقلال، بازی فردا مقابل ذوب آهن آخرین فرصت تبریزی برای نشان دادن توانایی‌هایش خواهد بود. به گزارش ورزش 11؛ دیدار دو تیم استقلال و ذوب آهن فردا از ساعت 18:30 با سوت فغانی آغاز خواهد شد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.