برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس در گفتگو با ورزش سه اخبار مربوط به گفتگو و مذاکره با زلاتکو دالیچ سرمربی تیم ملی کرواسی را کاملا تکذیب می کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

برانکو که تیمش را آماده دیدار مقابل صنعت نفت آبادان می کند و فردا هم با خبرنگاران به گفتگو  خواهد نشست در پی انتشار خبری که امروز او در برخی صفحات مجازی منتشر شده بود واکنشی همراه با خنده دارد و می گوید: قبل از هر چیز باید بگویم آقای دالیچ دوست خوب من از تیم فوتبال الهلال پیشنهادی بالغ بر ۹ میلیون یورو داشت اما ایشان سرمربی تیم ملی فوتبال کرواسی هستند.تا آنجایی هم که می دانم تیم های دیگری هم قصد کار با دالیچ را دارند که نمی دانم او در نهایت چه تصمیمی خواهد گرفت اما تا امروز همه در کرواسی دالیچ را سرمربی تیم ملی صدا می کنند.

برانکوادامه داد: من و دالیچ دوستان قدیمی هستیم و اگر قرار بر گفتگو هم باشد لازم نیست که من حتما برای این کار تا دوبی بروم و می توانم از تهران با او تلفنی صحبت کنم. اگر من به دبی مسافرت کرده بودم علتش تماشای بازی پاختاکوربود که یک هفته دیگر در لیگ قهرمانان آسیا با آنها مسابقه داریم .دیدار من با دالیچ چند چیز خاصی نبود و با هم بازی را تماشا کردیم و عکاسان هم از ما عکس گرفتند و چیز پنهانی هم وجود نداشت.

سرمربی پرسپولیس درباره منشاء این اخبار هم می‌گوید: به هر حال فوتبال ایران در تدارک انتخاب یک سرمربی است و شاید اخباری مثل این در این زمان خاص باورپذیر هم باشد اما بهتر است آن را با خود برانکو که در ایران هم هست و مترجم هم دارد چک کنند(با خنده) .

او در ادامه گفت :ماموریت و وظیفه من  من به سرمربیگری پرسپولیس است و من با این تیم قرارداد دارم و هیچ خبر دیگری مورد قبول نیست چون من حتما به قراردادم احترام می‌گذارم، ضمن اینکه هیچ مذاکره ای نیز با من در مورد حضور در تیم ملی انجام نشده است .همانطور که می دانید سه ماه سخت پیش روی ماست و باید با تمرکز کافی روی این زمان فقط به مبارزه و قهرمانی فکر کنیم چون چالش پیش روی تیم قرار است به اصطلاح عرق مان را در بیاورد.البته ما نه با چالش و نه با این شایعات نا آشنا نیستیم و اجازه نمی دهیم این مسائل ذهن ما را به هم بزنند.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.