آبی های تهرانی 15 امتیاز دست نخورده و 2 بازی خانگی برای رسیدن به شانس صعود دارند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

استقلال شروعی نا امید کننده با دریافت 3 گل از الدحیل داشت تا به این ترتیب در اولین دیدار نتواند انتظارات را برآورده کند و با شکستی پر گل به تهران باز گردد.

استقلالی ها البته هنوز می توانند به صعود امیدوار باشند و زمان مناسبی برای نا امیدی تیم شفر در مرحله گروهی نیست؛ استقلال دو دیدار خانگی برابر الدحیل و العین را در پیش دارد که باید از این دو دیدار 6 امتیاز کسب کنند و در غیر این صورت تقریبا پرونده صعود آنها بسته می شود.

پیروزی برابر العین و الدحیل در خانه می تواند استقلال را به صعود بسیار امیدوار کند و البته برای صعود، استقلال محکوم به کسب پیروزی در یکی از دیدارهای دیگر خود خارج از تهران است؛ دیدارهایی که به نظر آسان ترین آن دیدار با العین در کشور امارات است.

استقلال در صورت کسب دو پیروزی خانگی برابر العین و الدحیل و شکست العین در زمین حریف، با توجه به رقابت نزدیک در گروه می تواند امیدواری زیادی به صعود داشته باشد و کسب یک امتیاز از دو دیدار با الهلال نیز صعود را قطعی می کند.

این اما و اگر ها بیش از هر موضوع دیگری به برد برابر العین ارتباط دارد و استقلال روز سه شنبه می تواند دوباره امیدها به صعود را زنده کند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.