برانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس اعتقاد دارد، السد تیمی قوی‌تر از تیم ملی قطر است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، برانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پیش از دیدار مقابل السد قطر در نشست خبری اظهار داشت: من قبل از هر چیز به مردم و تیم ملی قطر به خاطر قهرمانی تیم ملی فوتبال این کشور در جام ملت‌های آسیا تبریک می‌گویم، ولی باید اذعان کنم، تیم السد، تیمی قوی‌تر از تیم ملی قطر است.

 

بازی بسیار خوبی برابر السد خواهیم داشت

وی در ادامه یادآور شد: ما بازی‌های خوبی را طی سال گذشته برابر همین تیم داشتیم. السد بازیکنان بسیار خوبی دارد که از جمله آنها باید به ژاوی و گابی اشاره کنم. البته بازیکنان دیگری هم در تیم ملی قطر دارند. قطعاً ما بازی بسیار خوبی برابر یکدیگر خواهیم داشت.

به تیم پرسپولیس و بازیکنانم افتخار می‌کنم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس همچنین تصریح کرد: تیم من، تیم پرسپولیس هم تیم بسیار قدرتمندی است. به این تیم و بازیکنانم افتخار می‌کنم. ما تصمیم داریم بهترین فرم بازی‌مان را به مرحله اجرا بگذاریم. البته در این بازی، حسین ماهینی، محمد انصاری، محسن ربیع‌خواه، امید عالیشاه و همچنین شایان مصلح را در اختیار نداریم. این نفرات جزو بازیکنان اصلی ما هستند که به دلیل مصدومیت در اختیارشان نداریم و همراه ما به قطر نیامده‌اند. البته این نوید را می‌دهم که با بازیکنان خوبی که داریم، نمایش قابل قبولی برابر السد خواهیم داشت.

توقف پرسپولیس و السد در بازی اول نشان می‌دهد در چه گروه سختی هستیم

برانکو به دشواری کار تیمش در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا اشاره و خاطرنشان کرد: ما در گروه سختی حضور داریم. همان‌طور که پاختاکور در بازی اول این حقیقت را نشان داد و در ورزشگاه آزادی، یک مساوی از ما گرفت و الاهلی عربستان هم موفق شد السد را در روز اول مغلوب کند. در واقع دو تیمی که در دوره گذشته در فینال غرب آسیا حضور داشتند، در بازی اول متوقف شدند و این نشان می‌دهد که گروه ما چه گروه سختی است. از سوی دیگر هر چند السد در روز اول یک باخت داشت، ولی فوتبال شرایط سخت خود را دارد و ما با هوشیاری تلاش می‌کنیم، نتیجه خوبی را در این بازی بگیریم.

پرسپولیس تیمی بزرگ در قاره آسیاست

وی در پایان اظهار داشت: پرسپولیس یک تیم بزرگ در قاره آسیاست. ما حمایت چهل میلیون هوادار را داریم که برای ما یک قدرت و پشتیبانی بزرگ است. السد هم یک تیم بسیار خوب است و یک مربی باتجربه دارد. من بازی السد با الاهلی را دیدم و السد با وجود شکستی که داشت، تیم برتر میدان بود و عملکرد خوبی داشت. ما با آگاهی و انگیزه کامل برای رسیدن به اهداف خودمان در این بازی حاضر می‌شویم.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.