آخرین تمرین تیم استقلال قبل از دیدار با العین امارات در زمین اصلی ورزشگاه آزادی برگزار شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

آخرین تمرین تیم فوتبال استقلال قبل از دیدار با العین امارات از ساعت ۱۹ و ۱۰ دقیقه امروز در زمین اصلی ورزشگاه آزادی برگزار شد.

* وینفرد شفر و سید مهدی رحمتی به دلیل شرکت در نشست خبری با چند دقیقه تأخیر در محل تمرین حاضر شدند.

*‌ ووریا غفوری در تمرین امروز آبی‌پوشان حضور داشت و پا به پای سایر استقلالی‌ها تمرین کرد. وی در صحنه‌هایی که نیاز بود حتی تکل هم بزند شرکت کرد تا مشخص شود مشکلی برای همراهی آبی‌پوشان ندارد.

*خسرو حیدری در این تمرین غایب بود، و این بازیکن به مسابقه فردا نمی‌رسد، حیدری با تشخیص شفر در مسابقه فردا استراحت خواهد کرد.

* دکتر امین نوروزی رئیس کمیته پزشکی باشگاه استقلال در محل تمرین آبی‌پوشان حضور داشت و جلسه‌ای را با سرمربی آلمانی استقلال برگزار کرد اعضای تیم فوتبال استقلال هم به دکتر نوروزی بابت کسب مدال نقره پزشکی آسیا تبریک گفتند.

* هنگامی که شفر ناظر فیلیپینی مسابقه دیدار استقلال و العین را دید دیالوگ جالبی با وی داشت.

 شفر خطاب به این ناظر فیلیپینی گفت: من شما را می‌شناسم و به خوبی از کارهایی که انجام داده‌اید باخبر هستم. ناظر فیلیپینی هم به شفر اعلام کرد که مربیگری وی را در آلمان پیگیری می‌کرد و از دیدار با وی خوشحال است.

در پایان شفر صحبت جالبی با این ناظر فیلیپینی داشت و خطاب به وی گفت: اگر می‌خواهی بدانی که حرف‌هایم در مورد پیگیری نظارت‌هایت در فوتبال آسیا درست است فقط این جمله را بگویم که چند بار شما را در کویت دیده‌ام که بازی‌ها را نظارت کرده‌اید که این موضوع با تعجب و خنده ناظر مسابقه فردا روبه‌رو شد.

در ادامه شفر خطاب به وی گفت: تمرین امروز ما ساعت ۱۹ و ۱۰ دقیقه آغاز شده و این موضوع را در تایم تمرینی ما لحاظ کنید که ناظر AFC با این موضوع موافقت کرد.

* در حالی که تمرین استقلال در حال شکل‌گیری بود فرهاد مجیدی در کنار سایر بازیکنان استقلال مشغول تمرین کردن شد و در برنامه‌های تیم حضور داشت. مجیدی مثل سایر بازیکنان استقلال در کارهای گروهی شرکت کرد.

* با گذشت ۱۵ دقیقه از تمرین امروز خبرنگاران رسانه‌های گروهی به بیرون از زمین هدایت شدند.

به گزارش فارس، تیم فوتبال استقلال از ساعت ۱۹ فردا در ورزشگاه آزادی و در دومین دیدار خود در مرحله گروهی رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا به مصاف العین امارات خواهد رفت.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.