سرمربی و مربی تیم استقلال پیش از شروع بازی با خوان کارلوس گاریدو برخورد گرمی داشتند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

در فاصله کمتر از 30 دقیقه تا آغاز دیدار استقلال و العین حدود 40 هزار نفر در ورزشگاه آزادی حضور دارند.

* تماشاگران استقلال وینفرد شفر و فرهاد مجیدی را مورد تشویق قرار دادند.مجیدی بعد از تشویق هواداران به سمت آنها رفت و برایشان دست تکان داد.

*هنگامی که مجیدی به سمت تماشاگران رفت با سرمربی العین رو به رو شد و با او دست داد.همچنین شفر که در کنار خط شاهد گرم کردن شاگردانش بود با خوان کارلوس گاریدو برخورد گرمی داشت.

*بازیکنان ذخیره استقلال به همراه بازیکنان اصلی این تیم گرم کردند.

*هواداران استقلال با نورهای موبایل در روی سکوها برای اجرای طرح موزاییکی با یکدیگر هماهنگ شده اند و هر زمان نورهای موبایل آنها روشن می شود یعنی طرح موزاییکی باید اجرا شود.

* تماشاگران استقلال در روبه روی جایگاه با خود پرچم کشور ژاپن را به ورزشگاه آوردند. روی این پرچم نوشته شده بود نماد عدالت!

*بعد از مطرح شدن شایعه حضور رئیس جمهور سابق در استادیوم ماموران خبرنگاران را از فضای بیرون درب وی آی پی به داخل جایگاه های خود هدایت کرده و مدعی شدند قرار است میهمان به ورزشگاه بیاید و نباید کسی در این محل حضور داشته باشد.

* هنگامی که گوینده ورزشگاه قصد داشت به تیم العین تبریک بگوید صدای کم میکروفون باعث شد تا گوینده با میکروفون روشن به اطرافیانش بگوید«صدای میکروفون چرا اینقدر کم است؟»همین موضوع به گوش تماشاگران رسید که باعث خنده آنها شد.

* هواداران استقلال در ورزشگاه آزادی شعار دادند: خلیج فارس ایران استقلال قهرمان.

* بعداز باز شدن پرچم ژاپن ماموران حاضر در ورزشگاه این پرچم را پایین آوردند و آن را جمع کردند.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.