محمدرضا عباسی، هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان تأکید کرد که راه صعود این تیم با شکست دادن النصر عربستان هموار شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

محمدرضا عباسی با اشاره به پیروزی تیمش برابر النصر گفت: ما بازی خوبی انجام دادیم و تیمی را شکست دادیم که در لیگ عربستان دوم است و بازیکنان بسیار خوبی دارد. هر دو تیم موقعیت‌های خوبی داشتند، ولی ما از فرصت‌ها بهتر استفاده کردیم و در نهایت سه امتیاز مهم گرفتیم. در این بازی روی ضربات ایستگاهی و استفاده از اوت‌ها برنامه داشتیم و خوشبختانه به هدفی که داشتیم، دست پیدا کردیم.

 هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان درباره شانس صعود تیمش از گروه A لیگ قهرمانان آسیا خاطرنشان کرد: راه صعود تیم ما با شکست دادن النصر عربستان هموار شد. الزورا هم البته با پنج گل الوصل را شکست داد و در حال حاضر سه تیم شانس خوبی برای صعود از این گروه دارند. ما با گرفتن سه امتیاز بازی مقابل النصر موقعیت خوبی پیدا کردیم و تلاش می‌کنیم تا به عنوان تیم اول گروه‌مان راهی مرحله حذفی شویم.

وی در پاسخ به این که پرسش چرا ذوب‌آهن امسال در لیگ برتر نتایج ضعیفی گرفته است، تصریح کرد: متأسفانه دلایل زیادی وجود داشت که امسال نتوانستیم درخشش سال‌های گذشته را تکرار کنیم. جایگاه سیزدهمی شایسته تیمی مثل ذوب‌آهن نیست، ولی خوشبختانه تیم ما در هفته‌های اخیر نتایج خوبی گرفته است و باید این روند را در لیگ برتر هم ادامه دهیم. ما در لیگ برتر دنبال یک جایگاه خوب هستیم و باید در بازی‌های باقیمانده نتایج خوبی بگیریم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.