قاسم حدادی‌فر، کاپیتان تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: گروه ما نسبت به گروه استقلال و پرسپولیس آسان‌تر است و باید از این قرعه نهایت استفاده را ببریم.

به گزارش فرتاک ورزشی،

قاسم حدادی‌فر با اشاره به شرایط تیمش بعد از برد برابر النصر عربستان گفت: ما نتیجه خوبی در امارات گرفتیم و با کمک خدا و تلاش کادر فنی و بچه‌ها برنده از زمین بیرون آمدیم. البته هنوز کار تمام نشده است و بازی سختی با الزورا در عراق داریم، در ضمن بازی برگشت با النصر عربستان هم سخت است. برای صعود حداقل نیاز به کسب شش امتیاز دیگر داریم و امیدوارم نتایج خوب ما ادامه داشته باشد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا قبول دارد گروه ذوب‌آهن نسبت به گروه استقلال و پرسپولیس آسان‌تر است، تأکید کرد: در آسیا بازی آسان وجود ندارد و همه تیم‌ها اندازه خودشان قوی هستند. البته ما خودمان را گول نمی‌زنیم و قبول دارم که گروه ما آسان‌تر است. طبیعتاً بازی با النصر یا الوصل آسان‌تر از بازی با الهلال و العین است. چند تیم شناخته‌شده و قدرتمند در گروه‌های دیگر هستند و ما هم باید از این قرعه آسان نهایت استفاده را ببریم.

هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان با اشاره به وضعیت این تیم در لیگ برتر و بازی روز یکشنبه ذوبی‌ها با استقلال خوزستان تصریح کرد: ما در لیگ برتر شرایط خاصی داریم و باید از بازی‌های باقیمانده بیشترین استفاده را ببریم. هدف ما این است که در جدول خودمان را بالا بکشیم و برد در بازی با استقلال خوزستان هم بسیار حائز اهمیت است.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.