در صورت پیروزی سپاهان مقابل فولاد، پرسپولیس موقتا به رده سوم سقوط می کند و حتی احتمال دارد با پیروزی استقلال سال 97 را با چهارمی به پایان برساند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

سرخپوشان پایتخت در سه دیدار اخیر خود شرایط متفاوتی را تجربه کرده اند. آن ها مقابل پاختاکور و نساجی به تساوی رسیدند و برابر السد نیز شکست خوردند تا در لیگ و آسیا دچار مشکل شوند. البته پرسپولیسی ها اعتقاد دارند که برنامه سازمان لیگ و داوری های اشتباه نقش اصلی را در این نتایج ایفا کرده اند.

با این حال قرمزها همچنان فرصت بازگشت به صدر جدول را دارند. پیروزی تراکتور مقابل پدیده باعث شد تا آن ها به رده دوم سقوط کنند و حالا با برد یا مساوی سپاهان یک رده دیگر نیز پایین خواهند رفت. حتی در صورت عدم برتری مقابل سپیدرود، پیروزی استقلال برابر نساجی پرسپولیس را به رده چهارم نیز خواهد رساند.

در چنین شرایطی نقش کاپیتان سرخ ها برای بازیابی روحیه بازیکنان پرسپولیس بسیار مهم خواهد بود. در سه فصل اخیر پرسپولیس با کاپیتانی سیدجلال حسینی به نتایج بسیار خوبی رسیده و حسینی هم از لحاظ فنی و هم روحی - روانی، نقش پررنگی در تیم داشته است.

حالا پرسپولیسی ها امیدوارند با اتکا به درخشش سیدجلال در رشت، به پیروزی برسند. فصل گذشته هواداران سپیدرود برخورد خوبی با کاپیتان تیم پرسپولیس نداشتند اما حالا به نظر می رسد جو ورزشگاه نیز برای شماره 4 پرسپولیس مشکل ساز نخواهد بود.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.