در چارچوب رقابت های لیگ برتر، جام خلیج فارس و در هفته بیست و دوم، دو تیم فولاد خوزستان و سپاهان اصفهان در فولاد آرنا به مصاف هم رفتند که این بازی با تساوی 1-1 به پایان رسید.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 نیمه اول این دیدار با حمله فولاد خوزستان همراه بود و سانتر آکاهوشی را رافائل مسی به تیر دروازه سپاهان زد.

در دقیقه 11 پریرا در یک صحنه مشکوک در محوطه جریمه سپاهان سرنگون شد اما داور اعتقادی به پنالتی نداشت. در دقیقه 13 میثم دروقی در محوطه جریمه سپاهان صاحب موقعیت شد که او نیز نتوانست از فرصت خود استفاده کند و موقعیت از دست رفت. در دقیقه 17 مهرداد محمدی می توانست روی یک موقعیت تک به تک دروازه فولاد را باز کند که سالاری اجازه این کار را نداد.

در دقیقه 24 حسن بیت سعید فرصت شوت زنی داشت و ضربه اش را نیز زد اما پیام نیازمند توپ را مهار کرد. یک دقیقه بعد باز هم پریرا شوت زد که بازهم نیازمند توپ را مهار کرد.

در دقیقه 27 شوت کومان را سالاری سیو کرد و در دقیقه 30 مهرداد محمدی با یک شوت می توانست دروازه فولاد را باز کند که بازهم سالاری واکنش نشان داد و توپ را مهار کرد. یک دقیقه بعد بازهم شوت مهرداد محمدی خطرساز بود که از کنار دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه 34 سجاد شهباززاده و پس از آن مهرداد محمدی می توانستد گلزنی کنند که توپ  آن ها به جایی نرسید. نیمه اول این بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید.

در دقیقه 50 ضربه دورقی با اشتباه نیازمند می توانست به گل تبدیل شود که توپ به بیرون رفت. در دقیقه 52 شوت پریرا از بالای دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه 64 ضربه سر بیت سعید با اختلاف اندک به بیرون رفت. در دقیقه 66 سجاد شهباززاده در محوطه جریمه سرنگون شد و داور یک پنالتی برای سپاهان اعلام کرد که آنتونی استوکس پشت توپ ایستاد و پنالتی را به گل تبدیل کرد.

پس از گل سپاهان این فولاد خوزستان بود که حملات خود را افزایش داد تا به گل تساوی برسد و این اتفاق نیز رخ داد و در دقیقه 81 حسن بیت سعید با یک شوت زیبا دروازه سپاهان را باز کرد.

پس از گل فولاد دو تیم برای زدن گل پیروزی تلاش کردند که مهرداد محمدی در دقیقه 88 یک توپ را به تیر دروازه فولاد زد و در ادامه نیز فولادی ها موقعیت هایی برای گلزنی داشتند که هیچ موقعیتی به ثمر ننشست. با این تساوی سپاهان 42 امتیازی شد موفق نشد که به صدر برسد و فولاد نیز 26 امتیازی شد و در رده هفتم قرار گرفت.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.