مربی سپیدرود از انگیزه بازیکنان برای دستیابی به اولین پیروزی برابر شاگردان برانکو خبر داد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

پرسپولیس امروز در آخرین دیدار سال ۹۷ برابر سپیدرود قرار خواهد گرفت و حریف به دنبال دستیابی به امتیازات این جدال برای فرار از سقوط است.

مازیار ربیعی فر کمک مربی سپیدرود در خصوص آمادگی تیمش برای این جدال گفت: خوشبختانه خودباوری قدرتمندی در تیم شکل گرفته و با رسیدن به امتیاز خارج از خانه مقابل تیم قدرتمند نفت آبادان اکنون بازیکنان از نظر ذهنی کاملا آماده این دیدار هستند.

وی ادامه داد: طی روزهای اخیر تمرینات مناسبی پشت سر گذاشتیم. محمدرضا مهدوی را در این بازی در اختیار نداریم اما دیگر بازیکنان ما در شرایط ایده آل بازی قرار دارند و مهیای این بازی هستیم.

ربیعی فر در خصوص بازی برابر پرسپولیس ادامه داد: در قدرت پرسپولیس شکی نیست اما اینجا در رشت ما به پیروزی تمرکز کرده‌ایم. هفته زیادی به پایان فصل باقی نمانده و باید هر چه زودتر از اینجای جدول فاصله بگیریم. برای رشت و مردم آن حیف است که تمام فصل را در استرس سقوط بگذرانند و باید هر چه زودتر از دو بازی آتی خانگی سود ببریم و از اینجا فاصله بگیریم.

کمک مربی سپیدرود در پایان گفت: امروز یک بازی خانگی حساس داریم. بازیکنان ما کاملا به شرایط آگاه هستند. نزدیک عید است و رشتی‌ها در اوج مشکلات تمام فکرشان به سپیدرود است و مطمئنیم با حضور پرشور روی سکوها حامی تیم هستند. باید در تمام ثانیه بازی تمرکز داشته باشیم و به خوشحالی آنها فکر کنیم.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.