دو دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال به درخواست هواداران این تیم برای قرار گرفتن در کنار یکدیگر پاسخ مثبت دادند.

دیدار تیم‌های استقلال و نساجی از ساعت ۱۹ در ورزشگاه آزادی در شرایطی برگزار می‌شود که بازیکنان هر دو تیم ساعت ۱۸ برای گرم کردن وارد زمین شدند.

* سیدحسین حسینی که امروز دروازه‌بان استقلال است به همراه رحمتی برای گرم کردن وارد زمین شد. هواداران استقلال هم بلافاصله اقدام به تشویق هر دو دروازه‌بان کرده و از آنها خواستند که با یکدیگر به سمت سکوها بروند که البته رحمتی و حسینی این کار را انجام داده و با هم به ابراز احساسات تماشاگران پاسخ دادند.

* حامد لک دروازه‌بان ذخیره تیم نساجی در بازی امروز پیش از شروع بازی با مهدی رحمتی خوش و بش کرد.

* حسین ترابپور مربی گلرهای نساجی که سابقه حضور در استقلال را دارد با اشکان نامداری و مهدی رحمتی خوش و بش کرد.

*‌ جرج ولیسیانی بازیکن گرجستانی نساجی که در لیست ۱۸ نفره این تیم برای بازی قرار ندارد قصد داشت وارد جایگاه VIP شود اما مأموران مستقر در ورزشگاه او را نشناختند به همین دلیل مجبور شدن کارت این بازیکن را از مسئولان نساجی گرفته تا او با کارت خود وارد ورزشگاه شود.

* بازیکنان تیم فوتبال نساجی به محض حضور در زمین به سمت تماشاگران‌شان رفتند و از حضور آنها تشکر کردند. 

* حدود ۱۵۰۰ نفر از طرفداران استقلال در ورزشگاه آزادی حضور دارند ضمن آنکه همین تعداد از تماشاگران هم طرفداران نساجی هستند که در جایگاه پرسپولیسی‌ها مستقر شده است.

* محمود فکری هافبک سابق استقلال و نساجی مازندران با حضور در ورزشگاه دیدار دو تیم را تماشا می‌کند. قرار است از وی و رضا رجبی توسط کانون پیشکسوتان باشگاه استقلال تقدیر به عمل بیاید.

انتهای پیام/