هافبک پرسپولیس بار دیگر با حضور در ترکیب این تیم موفق به گلزنی شد تا نشان دهد پتانسیل او بیشتر از نیمکت نشینی در جمع شاگردان برانکو است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

سیامک نعمتی که فصل را در قامت ستاره برای پرسپولیس استارت زده بود و یکی از خاطره‌انگیزترین گل‌های این تیم را در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان برابر السد به ثمر رساند تا سرخ‌ها برای اولین بار به فینال لیگ قهرمانان آسیا راه یابند، با ترافیک شکل گرفته در نیم فصل دوم فرصت کمتری برای خودنمایی به دست آورده است.

شماره هشتاد و هشت پرسپولیس که در روزهای محرومیت این تیم با حضور در پست‌های دفاع راست، هافبک دفاعی، وینگر و مهاجم به دنبال جلب رضایت کادرفنی بود، در دیدار مقابل سپیدرود بار دیگر فرصت حضور در ترکیب اصلی را به دست آورد و توانست با گل پاسخ اعتماد برانکو ایوانکوویچ را در غیاب ماریو بودیمیر بدهد.

نعمتی که در ابتدای فصل با ثبت گل‌های ارزشمند و گرفتن پنالتی و پاس گل برای این تیم، نقش پررنگی در نتایج ایفا کرده بود، امیدوار است با حفظ روند کنونی بتواند از نیمکت نشینی فرار کند و جایگاه ثابت خود را در ترکیب تیم به دست بیاورد. او در جنگ صعود به صدر برای تیمش و فرار از سقوط در سمت مقابل برای سپیدرود در نهایت توانست یکی از چهره‌های شاخص تیمش لقب گیرد و موفق شود در استادیوم سردار جنگل جشن گل خود را برگزار کند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.