امیرقلعه نویی فهرست 11 بازیکن اصلی خود را برای دیدار حساس برابر نساجی مازندران اعلام کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

سپاهان از ساعت 17:45 دقیقه در ورزشگاه وطنی قائمشهر به مصاف نساجی می رود. سپاهان در آخرین دیدار خود با نتیجه یک بر صفر از سد نفت مسجد سلیمان عبور کرد؛ پس امیرقلعه نویی به جز استنلی کی روش که به دلیل محرومیت از ترکیب دور مانده، هیچ تغییری در فهرست نفرات ثابت تیمش ایجاد نکرده است.

11 بازیکن اصلی سپاهان به شرح زیر هستند:

پیام نیازمند- سعید آقایی، عزت پورقاز، سیاوش یزدانی، حسن جعفری، محمد کریمی، مهدی کیانی، ولادیمیر کومان، مهرداد محمدی، سجاد شهباززاده و علی قربانی.

•  امیرقلعه نویی مقابل نساجی مازندران بار دیگر از حسن جعفری در پست دفاع راست استفاده کرده و ترجیح داده علیرغم اینکه محمد ایران پوریان مصدومیت را پشت سر گذاشته از این بازیکن استفاده نکند.

•  محمد کریمی برای دومین بازی متوالی به ترکیب اصلی راه یافته. این بازیکن جوان در نیم فصل اول پدیده لیگ بود ولی در نیم فصل دوم امیرقلعه نویی علاقه ای به حضور او در ترکیب نشان نداد.

•  در بخش هجومی تیم استنلی کی روش محروم بود و قربانی برای دومین مرتبه در پست تخصصی خود یعنی مهاجم هدف بازی می کند.

•  سجاد شهباززاده و مهرداد محمدی دو وینگر راست و چپ تیم هستند و از پست توسط کریمی و کومان سعی بر ایجاد موقعیت برای قربانی خواهند داشت.

•  سیاوش یزدانی و عزت پورقاز دو مدافع میانی مطمئن تیم در بازی های گذشته بوده اند و در این دیدار هم حضور دارند و سعید آقایی مانند تمام بازی های فصل دفاع چپ تیم است.

•  قلعه نویی در این دیدار از سیستمی تهاجمی استفاده کرده که نشان می دهد برای پیروزی به زمین خواهد آمد. مهدی کیانی در ترکیب 3-3-4 نقشی بسیار حیاتی دارد.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.