نساجی و سپاهان در هفته بیست و چهارم لیگ به تساوی رضایت دادند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

در نیمه اول بازیکنان سپاهان بازی را هجومی تر آغاز کردند، دقیقه 4 کرنر ارسالی محمد کریمی در مقابل دروازه نساجی به علی قربانی رسید که با ضربه سر این بازیکن توپ به شکل خطرناکی از کنار دروازه عبور کرد. دقیقه 15 توپ ارسالی حسن جعفری در محوطه جریمه نساجی به سیاوش یزدانی رسید که با ضربه سر این بازیکن توپ با اختلاف از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 22 روی پاس رو به عقب بازیکن نساجی، حامد شیری در محوطه جریمه سپاهان صاحب موقعیت خوبی شد، اما شوت این بازیکن از کنار دروازه عبور کرد. دقیقه 30 روی پاس در عمق کریمی، حسن جعفری موقعیت خوبی را به دست آورد که شوت این بازیکن را حامد لک دفع کرد تا راهی کرنر شود. دقیقه 31 کرنر ارسالی محمد کریمی به سجاد شهباززاده رسید که با ضربه سر این بازیکن توپ با فاصله کمی به بیرون رفت.

دقیقه 38 رحمان جعفری روی ضد حمله موقعیت خوبی را به دست آورد که با شوت خطرناک این بازیکن، دروازه سپاهان تهدید شد. در ادامه موقعیت خاصی رخ نداد تا نیمه اول با تساوی بدون گل پایان یابد.

در نیمه دوم بازی مانند نیمه اول موقعیت نداشت. دو تیم عملکرد ضعیفی در دقایق ابتدایی نیمه داشتند و توپ بیشتر در میانه میدان در جریان بود. دقیقه 62 جلال علی محمدی اقدام به شوتزنی کرد که توپ با اختلاف از کنار دروازه حامد لک به بیرون رفت. دقیقه 64 حرکت شهباززاده در محوطه جریمه با شوت خطرناک او همراه بود که مدافعان توپ را به کرنر فرستادند.

 دقیقه 70 ضربه سر حامد شیری را پیام نیازمند مهار کرد. دقیقه 85 پاس بازیکن سپاهان در مقابل دروازه نساجی به علی قربانی رسید که شوت بی دقت این بازیکن با اختلاف زیادی از بالای دروازه به بیرون رفت. دقیقه 88 سپاهان فرصت خوبی را از دست داد، در شلوغی محوطه جریمه نساجی توپ به شهباززاده رسید که ضربه سر او را لک دفع کرد که در ادامه مدافعان نساجی شوت علی محمدی را هم دفع کردند.

ترکیب دو تیم:

سپاهان: پیام نیازمند، حسن جعفری، سیاوش یزدانی، عزت‌الله پورقاز، سعید آقایی، مهدی کیانی، ولادیمیر کومان، مهرداد محمدی، سجاد شهباززاده، محمد کریمی و علی قربانی

نساجی: حامد لک، فرشاد فرجی، مجتبی ممشلی، مهرداد عبدی، امید سینک، محمد آبشک، حامد شیری، رحمان جعفری، سید محمد میری، جورجی گولسیانی و سجاد آشوری

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.