سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: یکی از خاطرات و تیم‌های خوبم در این ۲۰ سال، همین تیمی است که با آن کار می‌کنم، به وجود این بچه‌ها افتخار می‌کنم.

به گزارش فرتاک ورزشی،

امیر قلعه‌نویی در نشست خبری پیش از دیدار شاگردانش مقابل تیم فوتبال استقلال اظهار داشت: از مردم تشکر می‌کنم که خودشان را در این شرایط حساس نشان دادند و از اموال و وقت خود به خاطر هموطنان گذشتند. باید دعا کنیم این دغدغه‌ها هر چه زودتر تمام شود. باید از سایر نهاد‌ها هم تشکر کنم. فردا یک پایگاه هلال احمر در ورزشگاه نقش جهان مستقر است و امیدوارم مردم همت عالی داشته باشند.

وی ادامه داد: مردم اصفهان در مسئله خیریه پیشگام بوده‌اند و توقع دارم به این پایگاه‌ها مراجعه و هر چه در توان دارند، انجام دهند. درباره بازی هم می‌گویم که ۲۰ سال است مربی هستم و حرف‌هایم را از ته دل می‌زنم. یکی از خاطرات و تیم‌های خوبم در این ۲۰ سال، همین تیمی است که با آن کار می‌کنم. به وجود این بچه‌ها افتخار می‌کنم.

سرمربی تیم سپاهان با تمجید از شاگردانش گفت: لب خط می‌بینم بازیکنان با چه غیرت و تلاشی کار می‌کنند و چه بازی خوبی ارائه می‌کنند. من همیشه مربی سخت‌گیری هستم و خواهم بود، اما در نیم‌فصل دوم به تیمم افتخار می‌کنم. بازیکنان سپاهان تلاش می‌کنند و انشاءالله در پایان فصل، مزد زحمات خود را می‌گیرند.

قلعه‌نویی با بیان اینکه سپاهان در ایجاد موقعیت، یکی از بهترین تیم‌های این مربی بوده است، تصریح کرد: شاید شانس با ما یار نباشد، اما خوشحالم وقتی فیلم بازی را بازبینی می‌کنم، بازی رو به جلو، تاکتیک‌های متفاوت و موقعیت‌های مختلف از سپاهان می‌بینم. امیدوارم ۶ بازی آینده لیگ برتر و نیز در جام حذفی را با همین کیفیت بازی کنیم. به هر سه نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا هم تبریک می‌گویم که نتایج خیلی خوبی گرفتند.

وی درباره اینکه سپاهان با برتری مقابل استقلال، هواداران را به قهرمانی لیگ برتر امیدوار می‌کند، خاطرنشان کرد: ما بازی به بازی پیش می‌رویم و هر دیدار برای ما یک فینال است. ما به کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا و قهرمانی فکر می‌کنیم، اما ما به اندازه ۴۰ درصد سه تیم بالای جدول هزینه کردیم و هزینه‌های یک تیم دیگر هم از ما بیشتر بوده است. موضوع صحبتم، بازی ارائه شده تیم سپاهان است و ما به همه چیز امیدواریم.

سرمربی سپاهان پس از مواجهه با سوال خبرنگاری مبنی بر عدم استفاده از محمد ابراهیمی که در نیم‌فصل به سپاهان پیوست، گفت: این یک سوال کارشناسی نیست. هر خریدی که نباید بازی کند. محمد ابراهیمی بازیکن بسیار باکیفیتی است، اما پس از اردوی ترکیه مصدوم شد. او کم کم به شرایط ایده‌آل باز می‌گردد و می‌تواند به ما کمک کند.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.