مدیرعامل استقلال با گذشت دو هفته از دربی هنوز وضعیت باقری را مشخص نکرده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

فرشید باقری هافبک تاثیر گذار و فیکس استقلال بعد از دیدار دربی با محرومیت از سوی باشگاه رو به رو شد و بر اساس اعلام این باشگاه از حضور در تمرینات منع گردید تا آبی ها در روزهای کلیدی فصل یکی از بازیکنان اصلی خود را خود خواسته از دست بدهند.

این روند در دیدار با سایپا و الهلال ادامه پیدا کرد و قبل از دیدار با سپاهان در شرایطی که شفر و برخی معاونین باشگاه تلاش می کردند تا رضایت فتحی را برای بخشش این بازین جلب کنند، این اتفاق رخ نداد تا او همچنان محروم باشد.

امیرحسین فتحی در آخرین اظهار نظر خود درباره باقری اعلام کرده که هنوز کمیته انضباطی برای این بازیکن تشکیل نشده و به همین دلیل او از ادامه حضور در تمرینات منع شده است.

این اتفاق در شرایطی رخ داده که استقلال به این بازیکن نیاز دارد و شفر نیز این موضوع را با واسطه به گوش مدیران تیم رسانده اما فتحی همچنان برای تصمیم گیری درباره این بازیکن وسواس خاصی دارد که این موضوع باعث شده استقلال نتواند از بازیکن خود استفاده کند.

شفر و دیگر اعضای رختکن استقلال امیدوارند قبل از دیدار با ماشین سازی و یا الهلال بتوانند باقری را در اختیار داشته باشند. شفر در نشست خبری خود غیر مستقیم به نحوه برخورد سرمربی بایرن مونیخ با لواندوفسکی اشاره کرد که او تنها جریمه مالی شده بود و گفت که غیبت بازیکن به ضرر باشگاه است و نباید چنین تصمیماتی اتخاذ شود و حالا منتظر است تا فتحی هر چه سریعتر تکلیف باقری را مشخص کند.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.