سرمربی تیم پارس جنوبی جم گفت:‌ از رفتار بازیکنانم دلخور هستم چون آنها اگر دنبال حق و حقوق شان هستند نباید تمرینات را تعطیل کنند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

به نقل از روابط عمومی باشگاه پارس جنوبی جم، مهدی تارتار ضمن گلایه از رفتار شاگردانش در تعطیلی 4 روزه تمرینات اعلام کرد تیمش در بازی با پیکان با تلفیقی از نفرات جوان و باتجربه به میدان می‌رود.

 تارتار درمورد شرایط تیم پارس جنوبی و برگزار نشدن تمرینات طی روزهای گذشته عنوان کرد: طبیعی است که همه ما از شرایط مالی باشگاه ناراحت هستیم و می‌خواهیم هرچه زودتر به حق و حقوق‌مان برسیم. از این رو بازیکنان بعد از 3 روز تمرین نکردن، امروز هم با حضور در محل تمرین حاضر به انجام تمرینات نشدند اما با بعضی بازیکنان جوان کارمان را شروع کردیم و برای دیدار با پیکان استارت زدیم.

وی ادامه داد: چیزی که مشخص است ما برای بازی با پیکان با تلفیقی از بازیکنان جوان و باتجربه به میدان می‌رویم و اسکلت اصلی ترکیب تیم را در این بازی جوانان تشکیل می‌دهند. البته طبق قوانین همه بازیکنان باید در روز مسابقه به قراردادشان پایبند باشند و به محل بازی بیایند اما ما تشخیص می‌دهیم که کدام یک در ترکیب قرار می‌گیرند و کدامیک در لیست 18 نفره هم قرار نمی‌گیرند. از طرف دیگر نقص‌های تیم را در این مسابقه با نفرات جوانان و امید خوبی که داریم پر می‌کنیم.

سرمربی پارس جنوبی ضمن گلایه از رفتار بازیکنان تیمش تاکید کرد: من و کادرفنی و اجرایی باشگاه هم مثل همه بازیکنان 35 درصد پول گرفتیم و ناراحتیم، اما این راهی که بازیکنان ما در پیش گرفتند، راه درستی نیست. بازیکن باید برای باشگاهش دل بسوزاند و موظف است که سر تمرینات حاضر باشد. اگر هم مطالبات به حق دارد، از طریق مراجع قانونی فوتبال باید وارد شود و در کمیته انضباطی پیگیر حق و حقوقش باشد. در این شرایط قطعا هر پیامدی هم داشته باشد، متوجه خود بازیکنان می‌شود.

تارتار همچنین گفت: من تذکر را به بازیکنان دادم و قطعا از این پس هم از میان نفرات انتخاب می‌کنیم که چه کسی بازی کند و چه کسی در لیست 18 نفره نباشد. من از رفتار بازیکنانم دلخور هستم، چون آنها اگر دنبال حق و حقوق شان هستند، نباید تمرینات را تعطیل کنند و به تیم شان ضربه بزنند. می‌توانند از طریق فدراسیون و شکایت دنبال پول شان باشند، ولی نباید به این شکل رفتار کنند.

وی درباره نحوه برخورد با بازیکنان خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط پیش آمده طی یکی، دو روز آینده چند بازیکن را در اختیار باشگاه قرار می‌دهیم. برخی بازیکنان که نیازی به حضور شان نیست را کنار می‌گذاریم و باشگاه باید درباره آنها تصمیم‌گیری کند.

تارتار درباره خبرهایی که پیرامون تزریق پول از منطقه ویژه پارس جنوبی به تیم شنیده می‌شود، افزود: ما هم خبرهای خوبی شنیده‌ایم که امیدواریم محقق شود و به تیم پول برسد، اما با توجه به شرایطی که پیش آمده قطعا مدیریت باشگاه به همه بازیکنان به صورت یکسان پول پرداخت نمی‌کند.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.