در هفته پنجم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا تیم استقلال ایران مقابل الدحیل قطر صف‌آرایی کرد که در پایان شاگردان فرهاد مجیدی به تساوی 1 بر 1 رسیدند و از دور بازی‌ها کنار رفتند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

در نیمه اول بازی با برتری نسبی استقلالی‌ها آغاز شد. در دقیقه 12 ضربه ایستگاهی دیدنی پاتوسی به تیر دروازه الدحیل برخورد کرد. در ادامه دو تیم با شوت‌های از راه دور و سانتر از جناحین شانس خود را امتحان کردند.

در دقیقه 20 یوسف العربی در موقعیت مشکوک به آفساید با سید حسین حسینی تک به تک شد که حسینی توپ را به زیبایی مهار کرد. در دقیقه 24 روی سانتر سهرابیان توپ به مرتضی تبریزی رسید که شوت او با اختلاف بسیار کمی از کنار دروازه الدحیل به بیرون رفت و نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان رسید.

در نیمه دوم استقلال بازی را هجومی آغاز کرد. در دقیقه 53 ارسال وریا غفوری به فرشید باقری رسید و ضربه او به مهدی بن عطیه برخورد کرد و در ادامه شوت روزبه چشمی در شلوغی محوطه  جریمه به گل اول استقلال تبدیل شد. هنوز 3 دقیقه از گل استقلال نگذشته بود که ادمیلسون جونیور از روی ریباند شوت او به درون دروازه استقلال غلتید.

در دقیقه 56 شوت خطرناک پاتوسی از کنار دروازه الدحیل به بیرون رفت. در دقیقه 72 ارسال دیدنی پاتوسی با ضربه سر کم دقت مرتضی تبریزی همراه بود تا بهترین بخت استقلالی‌ها برای گل دوم این گونه از بین برود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.