هافبک مصدوم ماشین سازی اعتقاد دارد هم‌تیمی‌هایش قادر به کسب نتیجه برابر پرسپولیس در استادیوم آزادی خواهند بود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

ماشین سازی بار دیگر در تهران حاضر خواهد شد و اینبار امیدوار است برابر مدعی جدی قهرمانی این فصل به نتیجه دست یابد. توحید غلامی، هافبک مصدوم این روزهای ماشین سازی مدعی است هم‌تیمی‌هایش قادر خواهند بود در آزادی علیه جو روی سکوها تمرکز خود را حفظ کنند و به نتیجه دست یابند: مسلما یکی از بازی‌های سخت ما خواهد بود. با این حال ماشین سازی در این فصل در دیدارهای خارج از خانه نیز موفق عمل کرده و برای دستیابی به نتیجه ناامید نیستیم.

وی ادامه داد: هفته گذشته شکست تلخی را برابر سپاهان داشتیم. فوتبال خوبی به نمایش گذاشتیم و اگر در فرصت‌ها دقت بیشتری داشتیم شاید با حداقل امتیاز می‌توانستیم اصفهان را ترک کنیم اما گل دقایق ابتدایی کمی شرایط تیم را سخت کرد. با این حال بازیکنان ما همچنان انگیزه زیادی دارند تا با دستیابی به نتایج طی دو هفته باقیمانده در جدول رده بندی رتبه مناسبی کسب کنند.

هافبک ماشین سازی درباره وضعیت خودش گفت: تمریناتم را بعد از عمل جراحی شروع کرده‌ام و شرایط خوبی دارم و امیدوارم در فصل آینده بتوانم به خوبی به تیم اضافه شوم و دلم برای فوتبال کاملا تنگ شده است. از حمایت مجموعه و همچنین هم‌تیمی‌هایم تشکر می‌کنم و امیدوارم بتوانم محبت آنها را جبران کنم.

غلامی درباره اینکه چقدر برای تیمش برابر پرسپولیس شانس قائل است گفت: پرسپولیس شرایط خوبی در جدول دارد و مدعی قهرمانی هستند. اما بازیکنان ما طی دو هفته باقیمانده برای شخصیت خودشان می‌جنگند و این فرصت مناسب را برای نمایش توانایی‌شان از دست نمی‌دهند. با حضور هواداران پرسپولیس کار برای ما سخت خواهد شد اما اگر تمرکز لازم را داشته باشیم و اشتباه نکنیم، می‌توانیم به کسب نتیجه برابر پرسپولیس امیدوار باشیم.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.