در چارچوب هفته سی ام لیگ برتر فوتبال ایران، دو تیم پارس جنوبی جم و پرسپولیس به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

دو تیم پارس جنوبی جم و پرسپولیس تهران در حالی به مصاف هم می روند که این بازی مهم ترین بازی فصل است و به احتمال زیاد جام پس از این بازی به پرسپولیس داده خواهد شد اگر سرخ ها از پارس امتیاز بگیرند.

 شاگردان برانکو ایوانکوویچ در 29 بازی گذشته لیگ برتر 15 پیروزی، 13 تساوی و 1 شکست داشته اند. سرخ ها همچنین آمار 35 گل زده و 14 گل خورده را نیز به ثبت رسانده اند. شاگردان برانکو با 58 امتیاز در رده نخست جدول حضور دارند.

سرخ ها سه امتیاز بالاتر از سپاهان 55 امتیازی هستند و در صورت امتیاز گرفتن(برد یا مساوی) در بازی امروز، می توانند جام قهرمانی را بالای سر خود ببرند. البته سرخ ها در صورت باخت هم این امکان را دارند که قهرمان لیگ برتر شوند، اما در صورتی که سپاهان اصفهان موفق به پیروزی نشود.

تنها یک صورت امکان دارد که سیدجلال حسینی امروز جام را بالای سر نبرد و آن هم شکست پرسپولیس برابر پارس جنوبی جم و پیروزی سپاهان برابر استقلال خوزستان است.

در آن سوی میدان جمی ها در 29 بازی گذشته 7 پیروزی ، 9 تساوی و 13 شکست داشته است. آنها آمار 28 گل زده و 32 گل خورده را نیز به ثبت رسانده اند. آنها با 30 امتیاز در رده دوازدهم حضور دارند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.