سپاهان با دو گلی که در نیمه اول به ثمر رساند برابر استقلال خوزستان به پیروزی رسید.

به گزارش فرتاک ورزشی،

در یکی از بازی‌های حساس هفته‌ی پایانی لیگ برتر، امشب از ساعت 21:30 سپاهان با قضاوت کوپال ناظمی پذیرای استقلال خوزستان بود. دو تیم در حالی به مصاف هم رفتند که زردپوشان اصفهانی شانس کسب سهمیه‌ و قهرمانی در لیگ برتر را داشتند و آبی پوشان خوزستانی هم به دسته پایین‌تر سقوط کرد‌ه بودند. سپاهانی‌ها فقط در صورتی که در بازی امشب میهمان خود را شکست می دادند و در بازی همزمان هم پرسپولیس مقابل پارس جنوبی جم شکست می خورد، می‌توانست قهرمانان لیگ برتر شوند.

سپاهان در نیمه اول با گل های پورقاز و کیروش استنلی 2 گل به ثمر رساند و 2-0 به پیروزی رسید و با توجه به برد 1-0 پرسپولیس در جم، نایب قهرمان لیگ برتر شد.

 

ترکیب سپاهان: پیام نیازمند، سعید آقایی، سیاوش یزدانی، عزت‌الله پورقاز، محمد ایرانپوریان، مهدی کیانی، محسن مسلمان، علی قربانی، سجاد شهباززاده، مهرداد محمدی و کی‌روش استنلی

 

ترکیب استقلال خوزستان: حسین پورحمیدی، مصطفی کیانی، محمدرضا شیرزادی، مهرداد پورابوالقاسم، ساسان شیرمردی، میثم کریمی، ایوب کلانتری، محمد شریفی، رضا نعامی، فرید امیری و امیرحسین باقرپور

لحظات حساس

دقیقه 13: ارسال بلند کیانی در محوطه جریمه با ضربه سر کیروش استنلی همراه شد، اما علی قربانی نتوانست به توپ برسد.

دقیقه 16: ضربه سر کیروش استنلی، واکنش خوب حسین پورحمیدی را به همراه داشت، تا همچنان دروازه استقلال خوزستان بسته بماند.

دقیقه 20: بازهم ارسال مهدی کیانی و ضربه سر سیاوش یزدانی که با اختلاف زیاد به بیرون رفت.

دقیقه 26: روی سانتر فانتزی محسن مسلمان، ضربه سر کیروش استنلی به اختلاف کم از بالای دروازه استقلال خوزستان به بیرون رفت.

دقیقه 33 گل اول سپاهان: ارسال کوتاه سجاد شهباززاده در تیر یک به کیروش استنلی رسید و سرانجام این مهاجم با یه ضربه روی پای محکم قفل دروازه مهمان را باز کرد.

دقیقه 39 گل دوم سپاهان: ارسال دوباره کیانی از سمت چپ خط دفاعی استقلال خوزستان و ضربه سر بسیار زیبای پورقاز، اختلاف را دو برابر کرد.

دقیقه 74: ضربه سجاد شهباززاده از گوشه محوطه جریمه آرام در اختیار پورحمیدی قرار گرفت.

دقیقه 87: ضربه ایستگاهی مهرداد محمدی از کنار دروازه به بیرون رفت.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.