هافبک جوان سایپا مذاکراتش با دو تیم استقلال و پرسپولیس برای فصل نوزدهم را تکذیب و همه چیز را به آینده موکول کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

آرش رضاوند، هافبک جوان سایپا در مورد شرایط تیمش در لیگ هجدهم گفت: تیم ما جزو تیم‌هایی بود که خیلی کم هزینه کرد و فکر می‌کنم ۷،۸ جوان خوب به لیگ معرفی کردیم. پتانسیل تیم ما همین بود چون از لحاظ هزینه تیم‌های آخر لیگ بودیم. با این شرایط خیلی خوب نتیجه گرفتیم. لیگ جذابی داشتیم که پنج تیم برای قهرمانی و سهمیه جنگیدند و مسابقات جذاب تر از گذشته پیگیری شد.

وی در مورد تیم‌های مدعی و اینکه قهرمانی حق چه تیمی بوده است، گفت:

فوتبال بحث حق نیست. هر چقدر تلاش کنید و زحمت بکشید حقتان را می‌گیرید. حالا شاید یک سری اتفافات رخ بدهد. اما در نهایت همین سه، چهار تیم نهایی پتانسیل قهرمانی داشتند و در نهایت پرسپولیس به این عنوان رسید.

رضاوند هم‌چنین در خصوص جدایی علی دایی از سایپا گفت: جدایی دایی؟

من زیاد نمی‌توانم‌ وارد این مسائل بشوم. بنده بازیکن هستم و باید در حیطه خودم صحبت کنم. علی آقا برای من و‌ مجوعه سایپا زحمت کشیدند و توانستیم سهمیه آسیا به دست بیاوریم. به شخصه از لحاظ فوتبالی مدیون آقای دایی هستم.

زمانی که رضاوند در نفت بازی می‌کرد یک عکس از او منتشر شد که در حال تشویق استقلال است. او در پاسخ به این موضوع گفت:

بله عکس من بود. بازی‌های استقلال و پرسپولیس را به ورزشگاه می‌رفتم. من در امید استقلال بازی کردم. شاید در بچگی هوادار یک تیم خاص باشی ولی وقتی بزرگتر می‌شوید یک سری شرایط است که باید حرفه‌ای کار کنید و تصمیم بگیرید. خیلی از بازیکنان دیگر استقلالی بودن و رفتند پرسپولیس و حتی بالعکس. در فوتبال حرفه‌ای بحث پیشرفت مهم است.

رضاوند مذاکراتش با استقلال و پرسپولیس را تکذیب کرد و گفت:

فعلا هیچ خبر خاصی نیست و تمام تصمیم به عهده مدیر برنامه من است. آرزوی هر با بازیکنی پوشیدن پیراهن استقلال و پرسپولیس است و برای دیده شدن باید به این دو تیم رفت. آرزوی من هم بازی در استقلال و پرسپولیس است.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.