پیشکسوت باشگاه پرسپولیس به ناراحتی سرمربی پرسپولیس و احتمال جدایی او از این تیم واکنش نشان داد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

بهنام ابوالقاسمپور در خصوص احتمال جدایی برانکو ایوانکوویچ از تیم پرسپولیس گفت: به نظر من در این چند سال برانکو چه از نظر فنی و چه از نظر رفتاری روی پرسپولیس اثر خوبی گذاشته و عملکرد او مشخص است. از طرف دیگر هواداران پرسپولیس برانکو را دوست دارند و خواهان ادامه کار با او هستند. به هر حال از آنجایی که هواداران صاحبان اصلی باشگاه هستند باید به خواسته آنها توجه کرد و برانکو در پرسپولیس حفظ شود. 

وی ادامه داد: به نظر من اولویت کارهای مسئولان باشگاه باید حفظ برانکو باشد چرا که او عامل اصلی موفقیت‌های پرسپولیس در سال‌های اخیر است و بازیکنان هم ارتباط خیلی خوبی با برانکو دارند. مسئولان باشگاه اگر می‌خواهند کاری انجام دهند باید ابتدا قرارداد برانکو را تمدید کنند. البته من می‌دانم که مشکلاتی وجود دارد اما به نظر شما مدیر برای چه در باشگاه گذاشته‌اند؟ در پرسپولیس مدیر گذاشتند که این مشکلات را حل کند و با کمک اسپانسر و منابع مالی دیگر بتواند به این موارد رسیدگی کند. البته به نظر من برانکو به پرسپولیس عرق خوبی دارد و اگر با او صادقانه حرف بزنند او هم کمی با باشگاه راه می‌آید. 

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در خصوص اینکه برانکو از بدقولی‌ها و عدم اجرای تعهدات ناراحت است، افزود: به هر حال مدیریت باشگاه نتوانسته به تعهداتی که داشته عمل کند و باید به برانکو حق داد که اینطور ناراحت و عصبانی باشد چرا که اگر من هم جایی کار کنم و چند ماه پولم را ندهند کار را رها می‌کنم و می‌روم. برانکو مربی نیست که روی زمین بماند و مطمئناً به خاطر شرایط حرفه‌ای خودش هم که شده اگر از پرسپولیس برود خیلی زود جذب تیم‌های خواهانش می‌شود. به نظر من باید مسئولان باشگاه در این زمینه تلاش کنند چرا که مدیرعامل هم به تنهایی نمی‌تواند کار کند و باید همه باهم کمک کنند تا برانکو حفظ شود. چرا که این مسئله خواسته هواداران است.

ابوالقاسمپور در پاسخ به این سؤال که اگر به هر دلیلی برانکو در پرسپولیس نماند آینده این تیم را چطور می‌بینید، ادامه داد: قطعاً کار برای پرسپولیس سخت می‌شود چرا که برانکو مورد اعتماد هواداران و محبوب آنها است و اگر به هر دلیلی از پرسپولیس جدا شود تیم از شرایط ایده‌آل دور شده و شاید حتی وارد بحران شود که در این صورت پرسپولیس از شرایط خوبش دور شده و این موضوع باعث اعتراض هواداران می‌شود.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.