هوشنگ نصیرزاده، مدیرعامل باشگاه ماشین سازی در حالی از این تیم جدا شد که تیم دوم شهر تبریز با وضعیتی بحرانی برای فصل جدید لیگ برتر مواجه است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

هوشنگ نصیرزاده، مدیرعامل باشگاه ماشین سازی روز گذشته از سمت خود در این باشگاه کناره‌گیری کرد و این در حالی است که گمانه‌زنی‌های مختلفی درباره دلایل این جدایی وجود دارد. یکی از مشکلات ماشین سازی به مسائل مالی مربوط می‌شود و بازیکنان این تیم بابت فصل گذشته فقط 55 درصد از مبالغ قراردادهای‌شان را دریافت کرده‌اند، این در حالی است که محمدرضا زنوزی، مالک این باشگاه هم در هفته‌های اخیر درگیر انتخاب سرمربی جدید تراکتورسازی بوده.

نکته مهم دیگر این است که قرارداد تعدادی از بازیکنان ماشین سازی از جمله فرناندو دخسوس، محمدحسین کنعانی‌زادگان، احمد مهدی‌زاده، محمد اهل‌شاخه، فرید بهزادی کریمی، توحید غلامی، رضا خالقی‌فر، احمد زنده‌روح، محسن یوسفی و سعید مهری با این تیم به پایان رسیده است و حتی بسیاری از آنها تصمیم به جدایی گرفتند. این در حالی است که تکلیف سرمربی جدید ماشین سازی هم مشخص نشده است. گفته می‌شود این اتفاقات و البته وجود برخی مشکلات دیگر باعث استعفای نصیرزاده شده که به نظر می‌رسد مدیرعامل پیشین ماشین سازی در این زمینه تصمیمی منطقی گرفته است.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.